İçeriğe Yönlendir

Rica Akademik Çalışmama Destek Otomobil Anket Doktora Tez Çalışması

Zafer.Cesur

Recommended Posts

Zafer.Cesur

Sayın Katılımcı, Aşağıda yer alan anket, tüketicilerin binek otomobil markalarına yönelik tüketici algılamalarını belirlemeye yönelik hazırlanmıştır. Ortalama cevaplama süresi: 12-15 dakika arasıdır. Anketi cevapladığınız için teşekkür ederiz yazısını gore ne kadar anket sorularını yanıtlamaya devam ediniz.Vereceğiniz bilgiler sadece bilimsel amaçlı kullanılacak olup elde edilen bulguların geçerliliği sorulara vereceğiniz cevapların gerçek durumu yansıtmasıyla mümkün olabilecektir. Zaman ayırıp dikkatlice ve içten vermiş olduğunuz cevaplar ile Anketi cevaplayarak bilime verdiğiniz katkıdan ötürü şimdiden teşekkür ederiz. Öğretim Görevlisi Zafer CESUR - KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ-zafer.cesur@kocaeli.edu.tr

Kimler KAtılmalı

Anketimize Aşağıdaki Marka ve model binek otomobil sahibi ve Kullandığı bu marka otomobilli seven, markasından memnun, marka hakkında bilgisi olan tüketiciler katılmalıdır.

Alfa Romeo Giulietta, Audi A3, BMW 1, BMW2, Chevrolet Cruze, Citroen C4, Fiat Linea, Fiat Egea, Ford Focus, Honda Civic, Hyundai İ30, Hyundai Elantra, Kia Ceed, Kia Cerato, Mazda 3, Mercedes  A serisi, Mercedes CLA, Opel Astra, Peugeot 308, Renault Fluence, Renault Megane, Seat Leon, Skoda Octavia, Toyota Auris, Toyota Corolla, Volvo V40 , Volkswagen Golf, Volkswagen Jetta ---- Alfa Romeo156 -159 Giulia, Audi A4-A5, BMW  3-4 serisi, Citroen C5, Ford Mondeo, Honda CRV, Hyundai Sonato, Hyundai Senta Fe, Kia optima,  Mazda 6, Mercedes  C serisi, Opel Insignia, Peugeot 508, Renault Laguna, Renault Talisman, Skoda Superb, Toyota Avensis, Volvo S60, Volkswagen Passat 

AŞAĞIDAKİ GOOGLE ANKET LİNKİNE TIKLAYIP ANKETE GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

TEŞEKKÜR EDERİM

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcscudX_EkQGFUlatpjfZG2Qppfci5qkyc-hcZB5-MP2emoQ/viewform?usp=sf_link

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mesacı alogaritma yazmıştır belki

Doğan Arşiray yazdı:

ben doldurdum şimdi sizi tanısak?

kaç dak sürüyor

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

mesacı alogaritma yazmıştır belki

kaç dak sürüyor

10 dk kadar

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Çalışmanız bitince özet ve bulguları paylaşacağınızı ümit ediyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Emaili toplamanız yanlış olmuş.. soruların bazıları bayilere yönelik biz bilemeyiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

10 dk kadar

mail zorunlu olunca ben hala doldurmadım

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Bedava peynir var dediler geldik

Kapan şu tarafta ---->

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

yerim ki

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Mail zorunluymuş.. İlerlemedim. 

sahte ver? ben öyle yaptım. 

Servet Aydın yazdı:

normalde vermesi gerekir katılanlar ufak bi hediye. Anahtarlık yahut migros çeki vb o zaman dikkatli doldurur herkes. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Emminin mailini girdim. Anket güzeldi

• Beğen 2
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu listede kendi aracımı göremiyorum. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer.Cesur

Mail adresi standart olarak kalmış kaldırdım ilginize ve desteğinize teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

9 dak sürdü,

vesile ile tuzak soruları buldum, mükerrer soru var, anlamsız yani muhtemelen ecnebi dilden tercüme soru var, anketi cevaplayanı ölçme sorusunu da galiba buldum, genelde normal bir tüketcinin bilemeyeceği, merak etmeyeceği sorular da var,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Bu listede kendi aracımı göremiyorum. :) 

ben onu pamuklara sarmalar sararım bosverin olmasın 😄 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...