İçeriğe Yönlendir

Yaz Lastiği Seçiminiz ? (Anket)

Selçuk Keleş

Yaz Lastiği Seçiminiz ? (Anket)  

206 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Eray Aksoylu yazdı:

Mesela Michelin Energy serisi

bizdek ilastiğin aynısı mı gidiyor hamburgtaki tüketiciye?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben bu sene goodyear eagle f1 assymetric 5 aldım. Çok memnunum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Berkay Akülker

Aracımın üstünde gelen Bridgestone Ecopia modelinden 6000 km' dir memnunum. Hem yağmurda hem de kuru zeminde gayet yeterli performans sergiledi. Tabi normal kullanım şartlarında. 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

2 hafta önce otavia ya t005 taktılar ben ce çok iyi şimdilik lastik alacak olsam tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

starmax kullanan varmı daha önce ne dersiniz 

arabayı aldığımda üstünde vardı hediye olarak koydum tükkana alan olmadı , deseni V idi

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Berkay Akülker yazdı:

Aracımın üstünde gelen Bridgestone Ecopia modelinden 6000 km' dir memnunum. Hem yağmurda hem de kuru zeminde gayet yeterli performans sergiledi. Tabi normal kullanım şartlarında. 

bridgestone 30 binlere gelince çok feci kaymaya başlıyor. lassa alsak daha iyi daha ucuz olduğu sürece.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

o ebadı bilmem de çok fiyat farkları var mı birdgestone da falan

adetta 1500 lira civarı :D 

petlas starmax 2 civarı   goadyer  briston vs 3500 civarı

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berkay Akülker
Doğan Arşiray yazdı:

bridgestone 30 binlere gelince çok feci kaymaya başlıyor. lassa alsak daha iyi daha ucuz olduğu sürece.

Doğrudur. Henüz 6000 de. İlerde duruma göre yazarım yine değerlendirmemi...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Öngür

daha öncede yazdığım gibi Continantel lastikler çok iyi  Ama maalesef çok fazla çivi tel vida topluyorlar.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Premiumcontact 5 vardı üzerinde yol sesi çoktu, michelin primacy4 e geçtik aa sessiz ve yumuşak arabaymis dedim

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Geçen hafta tanesi 1510 Liradan Continental ultracontact aldım. Goodyear EGP den sonra müthiş iyi geldi. Seçeneklerde olsa seçerdim. boş oy atıyorum

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Bu mevsim şartları ile 3-4 senedir boşuna yazlık kışlık değişimi yaptığımı düşünüyorum. O yüzden yeni 4 mevsim aldım kafam rahat. 2022 üretimi Riken. ( Avrupa da Michelin bünyesinde bulunan fabrikalarda üretimi yapılıyor-muş) 205x55x16 takımı 5.500 TL. (Aynı ebat Michelin marka olsa 9.000 TL üzeri idi) Desibeli ortalamanın üzerinde ama bilerek aldım. Ş.işi-Ş.dışı karışık 2.500 km kullandım frenlemesi güzel, daha önce kullandığım Bridgestone veya Lassa dan eksik kalır yanı yok. Tek merak ettiğim ıslaktaki performansı, onu da ilerleyen zamanlarda göreceğiz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...