İçeriğe Yönlendir

Audi A6 2.0 Tfsi 2017 model

Fatih çavultu

Recommended Posts

Fatih çavultu

Merhabalar arkadaşlar 2017 model Audi a6 quattro 2.0tfsi aracım var araçta şöyle bir problem var kafayı yemek üzereyim hangi ustaya götürsem müzik aç yok birşey diyorlar anlam veremiyorum bu ustalara artık araç 30-50 km arasında ve 100-120 km aralarında von von von diye bir uğultu sesi yapıyor 

yaptıgım işlemler 4 adet rulman değiştirdim ve 3 kere farklı lastikler denedim malasef ses yine tecrübe eden varmı veya değerli yorumlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Fatih çavultu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Quatroymuş.. 

Şaft ile ilgili rulmanlara bakmak gerek.. 

Başka neden olabilir sizce araç km si 68.000 de 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

İzmirde bunu bir tane ustası var diyebiirim. Bana özelden yazın sizi yöndendireyim.
Bende A8  varken servisin çözemediğini bu arkadaşım çözmüştü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih çavultu
Hayrettin Bahadir yazdı:

İzmirde bunu bir tane ustası var diyebiirim. Bana özelden yazın sizi yöndendireyim.
Bende A8  varken servisin çözemediğini bu arkadaşım çözmüştü.

Size zahmet özelden mesaj attım yardımcı olursanız sevinirim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk
(düzenlendi)

aks kafalarını bir kontrol ettirin

tarihinde Kutluay Selçuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

Lastiklerden de belli hızda bi uğultu gelebilir denemelik lastik değişimi yaptırın yine yapacak mı?

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Ferhat Yavuz yazdı:

Lastiklerden de belli hızda bi uğultu gelebilir denemelik lastik değişimi yaptırın yine yapacak mı?

İlk mesajinda 3 kez farklı lastikle denediği yazılı. 👍

Ben de aks kafasından diye düşünüyorum ama emin olmadığım için yorumları okumaktan öteye geçemedim 😔

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih çavultu

AKS kafası bu uğultuyu yaparmı acaba 30 km de 50 km’de ve 100-110 arası km hızlarda giderken yapıyor geçen birşey farkettim 50.km hızda sabit kaldığımda yapıyor ve direksiyon çok azda olsa titreme veriyor 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Fatih çavultu yazdı:

AKS kafası bu uğultuyu yaparmı acaba 30 km de 50 km’de ve 100-110 arası km hızlarda giderken yapıyor geçen birşey farkettim 50.km hızda sabit kaldığımda yapıyor ve direksiyon çok azda olsa titreme veriyor 

Geçen youtub da bir video izlemiştim. İngiltere’de yaşayan bir türk. Audilerde kronik bir sorundan bahsediyordu. Ancak sağ sol dönüşlerde ses yaptığından bahsetmişti yanlış hatırlamıyorsam. Yine de bir göz atın. Belki benzer bir şeydir, ya da kanalında bu sorunla ilgili video vardır.Bir göz atın isterseniz.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Fatih çavultu yazdı:

Benimki daha çok lastik uğultusu gibi geliyor 

Fatih bey, çözüme ulaştınız mı acaba? Biz de öğrenelim çözüm yolunu

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih çavultu yazdı:

Benimki daha çok lastik uğultusu gibi geliyor 

Nasıl çözüldüğünü yazar mısınız Fatih Bey ?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...