İçeriğe Yönlendir

Etiketçilik Hakkında

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Daha önceden bu tanımda olduğunu ve bu kadar kaynak olduğunu bilmezdim. Güzel videolar varmış:

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yutube yoktu fotopğaf 36 lık filme çekilir tab ettirilirdi, ucuz da değildi. tek tük kare fotomuz bulursak şanslıyız, güzel günlerdi, biz etiket değil, faça araba olmuş derdik, beyaz lastik kalemi getirmiştim yurt dışından , lastikteki P44 yazısını beyaz yapınca toplanır seyrederdik.

kadın çorabı ile stop farı karartırdık, tuhafiyeci ağbiye çokça çorap alınca açıklama gereği yapmak hasıl olmuştu, fark etmemişiz, her hafta sonu çorap alınca... dikkat çekmiş.

mersoların ızgrasına AA harfi takılırdı. Bİr de at nalı vardı.

• Beğen 12
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Şimdi bazı arkadaşlar otobüs tutacağını araç içine takarak etiketçilik yapıyor. Sınırı aşmadan yapılan herşey güzeldir.

Çağlar Bayur yazdı:

kadın çorabı ile stop farı karartırdık

Mahalledeki tofaşların ve tipoların çoğunda vardı. Çekip çekip bırakır çıkan tozla eğlenirdik :biggrin:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çağlar Bayur yazdı:

yutube yoktu fotopğaf 36 lık filme çekilir tab ettirilirdi,

Bugün bir minibüs gördüm.. 

Arkada plakalık geniş DODGE, cam altında Audi, ortada mustang logosu vardı.. Kendisi muhtemelen Vw idi. 

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Oğuzkan Erışık yazdı:

Çekip çekip bırakır çıkan tozla eğlenirdik 

sahibi duacı olur temiz kalır o zaman

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bugün bir minibüs gördüm.. 

Arkada plakalık geniş DODGE, cam altında Audi, ortada mustang logosu vardı.. Kendisi muhtemelen Vw idi. 

Aracın sahibi bu olabilir

IMG_2765.png

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Birde kamyon ve nakliyeci sektörünün etiketçileri var

Genelde Ford D1210 olur

Ara gazının kralıdır kendisi, zamanında toplamıştık.

image.png.f9c96458f0bec8a8fdf8a40847889c7d.png

image.png.381fcb0b982348999674da20f4e37b54.png

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Gençler ilgi gösteriyor diye çok video çekiyorlar bu konuda, bir kaçına baktım ama bana biraz anlamsız geliyor. :thank_you2:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

"Etiket" adı altında her bir nesnenin bu insanların geçmişinde (gençliğinde, çocukluğunda vs.) bir anısı olduğunu düşünüyorum. Bunları topladıkça mutlu oluyorlar.  Zannımca bir şeyin ilk görüşte insanda uyandırdığı haz ile insanı alıp anılara, geçmişe götürdüğü haz farklı. Örneğin BMW 5 serisinin yeni kasasının kimi tarafından beğenilip kimi tarafından beğenilmezken

90'ların sonu 2000'lerin başında bulunan E39 kodlu kasanın bahsi geçince insanların derin bir "ah" çekmesi gibi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

Gençler ilgi gösteriyor diye çok video çekiyorlar bu konuda, bir kaçına baktım ama bana biraz anlamsız geliyor. :thank_you2:

takılar değişebilir ama tüm dünyada vardır faça/etiket

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Cep telefonu böyle şeyleri unutturdu artık :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...