İçeriğe Yönlendir

Toyota Avensis Liftback Bakım Masrafları

Kemalcan Taşkın

Recommended Posts

Kemalcan Taşkın

Abiler hayırlısı ile bir avensis aldım 1999 model şuanda ihtiyaçlarım şunlar ve fiyat öğrenmek veya tahmini fiyat için yazıyorum kapı ayarları yapılacak 4 kapı içinde geçerli sonra arka sağ stop farı çatlak veya kırık kapı dış açma kolları veya tam takım kapı kolları birde bütün aracın fitilleri sizce ne kadar tutar bunlar ?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Aradığınız parçaların sıfırı olmayacağı için çıkmacıların insafına kalmış. Çok net bir fiyat yorumu çıkacağını sanmam. Kapı ayarı 4 kapı için 300-400 tl isteyebilir kaportacı

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Işık yazdı:

Aradığınız parçaların sıfırı olmayacağı için çıkmacıların insafına kalmış. Çok net bir fiyat yorumu çıkacağını sanmam. Kapı ayarı 4 kapı için 300-400 tl isteyebilir kaportacı

selam yine biz... :D  yani ne olmasını bekliyoruz ki. forum aynı forum çünkü bence.

Kemalcan Taşkın yazdı:

Abiler hayırlısı ile bir avensis aldım 1999 model şuanda ihtiyaçlarım şunlar ve fiyat öğrenmek veya tahmini fiyat için yazıyorum kapı ayarları yapılacak 4 kapı içinde geçerli sonra arka sağ stop farı çatlak veya kırık kapı dış açma kolları veya tam takım kapı kolları birde bütün aracın fitilleri sizce ne kadar tutar bunlar ?

az bulunan eski model araçar hep sorun olur. far sinyal vs de bulunmaz.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Kapı fitilleri için elinize örnek ve ölçü alıp bunları toptan satan sanayi gibi yerlere bakın. Çok uyguna halledersiniz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...