İçeriğe Yönlendir

Bozöyük - Avrupa Yakası Yol Güzergahı

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Ali Darbaz

Demekki uşak merkezde trafik var seni kestirmeden götürüyor. Köy yolu olmasında ne gibi sakınca var. Resimlerde asfalt olduğu görünüyor

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

@Ali Darbaz

sivaslı uşak değil. Sivaslı banaz

uzun yola çıkmışım. Varış saatim geç. Bilmediğim köy yoluna mı gireyim? 

Hesaplarda köy yolu daha hızlı. Ama asfalt bile değil. karayolu haritasına bakmak şart. Ha zamanım bol olur. Gezmek isterim. O zaman köy yolu denenir

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Marmaris'de durum nasıl acaba.. 

yolda birkaç yerde inanılmaz araba kuyrukları gördüm. 

Denizli acıpayam yolunda honaz geçidinde 10km kuyruk vardı. Hepsi duruyordu. Dün bolu otobanda de 3 saat beklemişler

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yolda birkaç yerde inanılmaz araba kuyrukları gördüm. 

Denizli acıpayam yolunda honaz geçidinde 10km kuyruk vardı. Hepsi duruyordu. Dün bolu otobanda de 3 saat beklemişler

Google haritalar ve yandex ile baktım hiç trafik göstermiyor. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Google haritalar ve yandex ile baktım hiç trafik göstermiyor. 

giden gitti zaten. Diğer posta arife günü olur. 

denizli otoyolu bitseymiş denizli izmir istanbul çok hızlı güzergah olurmuş

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ctesi gece 01:30 da çıkıp (sadece köprü geçişleri tıkalı idi, Avrasya dan geçtim) 750km yolu sıfır trafik ile, 1 saatten fazla molalı, 10:30 da kazasız belası tamamladım. Körfezden Bozüyük üzeri.  Darısı dönüşe. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emin Önal yazdı:

Ctesi gece 01:30 da çıkıp (sadece köprü geçişleri tıkalı idi, Avrasya dan geçtim) 750km yolu sıfır trafik ile, 1 saatten fazla molalı, 10:30 da kazasız belası tamamladım. Körfezden Bozüyük üzeri.  Darısı dönüşe. 

dönüş bayram dönüşüne denk gelecekse seni osmangazi bile kurtaramaz :) 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

İstanbul eskişehir arasını, sakaryadan kullandım birkaçkez. Bir problem görmedim.

Eskişehirden güneye ineceksem kütahya afyon burdur yaptım.

Eskişehirden izmir tarafına ise, eskişehir küt. afyon uşak da kullandım, gediz yolunu da, problem görmedim.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Emin Önal yazdı:

Darısı dönüşe. 

Ben dönmeyi düşünmüyorum🍆

DSC02010.jpeg

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

dönüş bayram dönüşüne denk gelecekse seni osmangazi bile kurtaramaz :) 

C.tesi gece 01:00'de çıktım.

Derebucak-Çay-Bolvadin-Eskişehir-Bozüyük-Bilecik-Adapazarı Otobanı-1.Köprüden eve geldim 08:30'du.

750 km

İzmit tüneller çıkışında lastiği patlamış bir araba nedeniyle yavaşladı sadece trafik.

Saat ayarlaması çok önemli. Karadeniz'den veya Ankara yönünden gelenler ile birleştiğimiz Sakarya sonrası işte Sapanca-İzmit-Hereke-Dilovası-Şekerpınar buralarda yakalanılıyor hep trafiğe.

Ben bu yola girdiğimde saat 06:00 idi. Karadeniz'den veya Ankara yönünden yoğun çıkış sabah saatlerinde olduğu için onların bu yola düşmesi öğlen saatleri oluyor.

Ben çözümü bu şekilde buldum, gece çıkmak trafikten kurtarıyor. Zaten gündüz sıcak-güneş-yok acıktım-yok çişim geldi yol gidilmiyor. Ben gececiyim.

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emin Önal yazdı:

C.tesi gece 01:00'de çıktım.

Derebucak-Çay-Bolvadin-Eskişehir-Bozüyük-Bilecik-Adapazarı Otobanı-1.Köprüden eve geldim 08:30'du.

750 km

İzmit tüneller çıkışında lastiği patlamış bir araba nedeniyle yavaşladı sadece trafik.

Saat ayarlaması çok önemli. Karadeniz'den veya Ankara yönünden gelenler ile birleştiğimiz Sakarya sonrası işte Sapanca-İzmit-Hereke-Dilovası-Şekerpınar buralarda yakalanılıyor hep trafiğe.

Ben bu yola girdiğimde saat 06:00 idi. Karadeniz'den veya Ankara yönünden yoğun çıkış sabah saatlerinde olduğu için onların bu yola düşmesi öğlen saatleri oluyor.

Ben çözümü bu şekilde buldum, gece çıkmak trafikten kurtarıyor. Zaten gündüz sıcak-güneş-yok acıktım-yok çişim geldi yol gidilmiyor. Ben gececiyim.

bende öyleyim ama o kadar yoğun bi çıkış olduki istanbuldan, gececi tayfa artmıştır dedim. Demekki hala gece yola çıkanlar çok az. İyi bir şey

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Ben dönmeyi düşünmüyorum🍆

DSC02010.jpeg

iç deniz olsa gerek. dışarıya bağlantısı yok. :P

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hepsi duruyordu. Dün bolu otobanda de 3 saat beklemişler

bilerek ve isteyerek o yola çıkmak ne bileyim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...