İçeriğe Yönlendir

Alınık Benzinli Ot Biçme Tırpanı

Ayhan Asil

Recommended Posts

Ayhan Asil

Arkadaşlar, Zeytin bahçem ve yaylalık arazim için benzinli tırpan almayı düşünüyorum. Elinde olan, satmayı düşünen varsa irtibatlaşabiliriz. 

Tavsiyelerinizi bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Murat Azalma

3 yıl önce bundan almıştık. 2 buçuk dönüm arazi kısmen dikenlik olmak kaydı ile 3 yıl sorunsuz kullandık. sadece misina takılan otomatik aparat taşa vurduğum için kırıldı. 

f/p ürünü çin malı tırpan. geçenlerde emanet verdik. çalıştıramadıkları için eter sıkmışlar. o da piston eritmiş. şimdi aynısından tekrar sipariş ettik. uzun vade sağlam olsun derseniz ve bütçe sınırı yüksek ise oleo mac gibi orijinal markalar alınabilir.

bizim tecrübe ettiğimiz ürün

https://www.trendyol.com/promax/pro-max-turbo-650-4-hp-motorlu-yan-tirpan-ot-bicme-cim-bicme-ot-cali-tirpani-cim-bicme-makinesi-p-117366682

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Murat Azalma yazdı:

3 yıl önce bundan almıştık. 2 buçuk dönüm arazi kısmen dikenlik olmak kaydı ile 3 yıl sorunsuz kullandık. sadece misina takılan otomatik aparat taşa vurduğum için kırıldı. 

f/p ürünü çin malı tırpan. geçenlerde emanet verdik. çalıştıramadıkları için eter sıkmışlar. o da piston eritmiş. şimdi aynısından tekrar sipariş ettik. uzun vade sağlam olsun derseniz ve bütçe sınırı yüksek ise oleo mac gibi orijinal markalar alınabilir.

bizim tecrübe ettiğimiz ürün

https://www.trendyol.com/promax/pro-max-turbo-650-4-hp-motorlu-yan-tirpan-ot-bicme-cim-bicme-ot-cali-tirpani-cim-bicme-makinesi-p-117366682

Çok çok teşekkür ederim. Tecrübenizden istifade edeceğim. Makineyi inceleyelim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Bilinmedik marka almayın. Bir sefer para verin. Ole mac veya palmera bakın. Biz bahçe için ucuz birşey aldık. 10 kere çalıştı çalışmadı makina dağıldı. Çok kullanacaksanız sırttan motorlu olsun daha konforlu oluyor. 

birde koçtaşın markası mac alister var. Fiyat/ kalitesi çok iyi. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Merhabalar, biz de kısmen ot kısmen dikenlik olan arazimiz için Çin malı kullandık bizde 2-3 sene sorun çıkarmadı ama sonra sürekli tamire vermeye başlayınca aşağıda linktekini aldık. Hem çok güçlü, hem hiç yormuyor. Tabi biz alırken 1500 tl idi fiyatlar uçmuş.

Not: Aşağı yukarı 10 sene oldu daha tamirci görmedi. Sadece yağ+benzin ve gress kullanıyoruz.

https://www.hepsiburada.com/alpina-520d-pm-HBC000004LTDO

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Palmera zaten oleo mac' in yan sanayisi.

Ben aldim, 9-10 senedir kullanıyorum.

Memnunum. Sadece standart başlığını değiştirdim. Bir de benzin deposundaki yakıt hortumları zamanla çürüyor, onları değiştiriyorum. Biçimden sonra bakımını yapıp kaldırıyorum. Ben memnunum, ucuza almıştım, bekledigimden bile fazla kullandım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Erhan Doruk yazdı:

Bilinmedik marka almayın. Bir sefer para verin. Ole mac veya palmera bakın. Biz bahçe için ucuz birşey aldık. 10 kere çalıştı çalışmadı makina dağıldı. Çok kullanacaksanız sırttan motorlu olsun daha konforlu oluyor. 

birde koçtaşın markası mac alister var. Fiyat/ kalitesi çok iyi. 

Çok çok teşekkür ederim kardeşim benim. Tavsiyeleri dikkate alacağım. 

Öner Kurukuz yazdı:

Palmera zaten oleo mac' in yan sanayisi.

Ben aldim, 9-10 senedir kullanıyorum.

Memnunum. Sadece standart başlığını değiştirdim. Bir de benzin deposundaki yakıt hortumları zamanla çürüyor, onları değiştiriyorum. Biçimden sonra bakımını yapıp kaldırıyorum. Ben memnunum, ucuza almıştım, bekledigimden bile fazla kullandım.

Palmera değil mi abi. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

OleoMac çim biçme makinesi ararken Weibang diye bir markaya denk geldim. Yarı fiyatına 2 adet aldım keşke 5 tane alsaydım diyorum ama daha tırpanı çıkmamış. Çıkarsa ondan da alacağım.. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Ayhan Asil yazdı:

Çok çok teşekkür ederim kardeşim benim. Tavsiyeleri dikkate alacağım. 

Palmera değil mi abi. 

Evet, bendeki de palmera.

Ben memnunum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Serkan Toker yazdı:

OleoMac çim biçme makinesi ararken Weibang diye bir markaya denk geldim. Yarı fiyatına 2 adet aldım keşke 5 tane alsaydım diyorum ama daha tırpanı çıkmamış. Çıkarsa ondan da alacağım.. :) 

Serkan abi, bu günlerde gözüne çarparsa f/p olarak mantıklı makine telefonlaşalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

antalya da bim de balatlı marka tırpan geleceğini görmüştüm. 2250 lira idi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Mustafa Çayır yazdı:

antalya da bim de balatlı marka tırpan geleceğini görmüştüm. 2250 lira idi.

Bende takip ediyorum BİM'i İnşallah gelir 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Ayhan Asil yazdı:

Bende takip ediyorum BİM'i İnşallah gelir 

Şimdi baktım Aktüellerine ama göremedim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
Ayhan Asil yazdı:

Şimdi baktım Aktüellerine ama göremedim.

Abi ben de baktım ama göremedim. Ama Antalya adrasan bim de gördüm bu hafta. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...