İçeriğe Yönlendir

Faydalı bilgi (Telefonda aranma ve gelen mesaj kısıtlama)

Ersev Kaya

Recommended Posts

Ersev Kaya

İnternette gezinirken gördüm. 

Sayfaya vatandaş girişi yapıp telefonunuza gelen aramaları ve mesajları kısıtlayabiliyorsunuz.

Kullanmak isteyenler için link bıraktım.

https://iys.org.tr/

• Beğen 3
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Evet güzel ama yetmiyor her türlü deliyorlar.

Mesela bana alakasız yerlerden gelen mv adayları, belediye başkanları mesajlarını durduramıyorum.

internet taahhüdümün bittiğini söyleyen aramalara engel olamıyorum ancak iphonumda 100’e yakın numara engelledim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Gönül ister ki 0850 li numaraları da kısıtlayalım ama burada onlar gözükmüyor maalesef.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Girdim. Bazıları kapalıydı, Hepsini açtım. Bazen işim oluyor o firmalarla. Sms atsa aramak istese kapalı olması sıkıntı. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Tuzla belediyesi ile başım dertte, belki 10 ayrı numarayı engelledim. Hala sms ile bilgi geliyor. Tuzla’da hiç yaşamadım, nereden yapıştı yakama anlamadım gitti :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Android kullananların Google Telefon ve Google Mesajlar uygulamasını yükleyip ana uygulama olarak seçmesi durumunda spam çağrı ve mesajların %95 oranında engellendiğini göreceksiniz.

Son 1 senede belki 1 tane spam araması almışımdır.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bana Diyarbakır koyun keçi yetiştiricileri birliğinden mesaj gelip duruyordu. Aradım Diyarbakır da değilim koyunlarım ya da keçilerim yok hepsini kaçırdım dedim sistemden sildiler 😅

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Işık yazdı:

Tuzla belediyesi ile başım dertte, belki 10 ayrı numarayı engelledim. Hala sms ile bilgi geliyor. Tuzla’da hiç yaşamadım, nereden yapıştı yakama anlamadım gitti :)

bana da bursa belediyesi ve akparti mesaj gönderiyor. bursalı olan ben değilim ailede oysaki? :D

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Ben telefonda bütün bildirimleri kapattım , kendim bakıyorum arada mesajlara buna whatsaap da dahil , yerli yersiz zamansız bildirim gelmiyor , bir tek banka kartı ve kredi kartı bildirimleri açık.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Cem Işık yazdı:

Ben verdim numarayı. Öm den atacağım ibana gerekli tutar yatmazsa sırasıyla Şemikler, Urla, Balçova, Ayvalık ve Masaçusets belediyelerine ben bilgi almak istiyorum yeni yerleştim diye dilekçe yollayacağım :seytan:
Evet domestos içtim. Soğuk soğuk iyi gidiyor. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
İlkay Başaran yazdı:

Ben verdim numarayı. Öm den atacağım ibana gerekli tutar yatmazsa sırasıyla Şemikler, Urla, Balçova, Ayvalık ve Masaçusets belediyelerine ben bilgi almak istiyorum yeni yerleştim diye dilekçe yollayacağım :seytan:
Evet domestos içtim. Soğuk soğuk iyi gidiyor. 

Seni beton mikserine atarım 20 tur dönünce domestosun etkisi geçer. :P

• Mutlu 3
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Cem Işık yazdı:

Sedef İstif kuruluşu Tuzla🍆

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Ben de mv mesajlarından sıkıldım. Engelleme veya sms reddi şansı da yok sürekli değişiyor. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Begone diye bir uygulama var. İphone da çok güzel çalışıyor. 0850 li numaraları engelleyebiliyorsunuz. Üstelik sadece çağrı kontrolü için izin istiyor. Uygulama yerli. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Emre Şimşek yazdı:

internet taahhüdümün bittiğini söyleyen aramalar

Bunlardan bana da gına geldi.

Söverek kapatıyorum telefonu.

Engelle engelle bitmiyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...