İçeriğe Yönlendir

Supersport Uzun Yol Aracı Önerisine İhtiyacım Var

Hakan Sınır

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Porscheyi çekiciyle yollar C5 ile giderdim. 
süper spor ve konfor nasıl bir his, bilemedim. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Süperaport değil de grand touring denen araçlar daha oyi olmaz mı? Maserati, Mercedes sl falan.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hamit inan yazdı:

Derken mühendisliği kazandım

damdan düşeni damdan düşen anlar taziyelerimle :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Doğan Arşiray yazdı:

bizde, kronik motivasyon eksikliği ve buna bağlı gelişen vizyon darlığı şikayeti var. şaka değil ciddi bir tespit. şanssız ve kalabalık bir coğrafyanın getirdiği bir yan etki.

Üniversite vizyon, analiz yeteneği vs katıyor doğru. Ama bunlar bizde paraya dönmeyen şeyler. Şimdiki bu farkındalığım 10 yaşındayken olsaydı, babam, o ruh hastası ilk öğretmeni yüzünden ben okula gitmek istemediğim için bana sunduğu, okula gitmezsen evin bütçesine katkıda bulunmak zorundasız seni halil ustanın yanında çırak olarak çalıştırmamız lazım , sen seç ya ilk okul yada çıraklı dediğinde, halil yerine nermin seçimimi farklı yönde kullanırdım! kaldı ki halilin yaratabileceği travma tamamen babamın kontrolünde olacağından daha az sorunlu bir yetişkinliğim olurdu. nihayetinde şu anda belki 10 tane oto servis dükkanım olmuş olurdu. şaka filan değil.

Almanya'dayken babam tersanede çalışıyordu. Kaporta vs işleri de elinden geldiği için arada kelepir araba alır tamir eder satardı. Bazen arkadaşlarının arabalarını tamir eder bütçeye ek katkı sağlardı. Şimdi düşünüyorum da, orada kalmış olsak ve mesela ben teknik okul okuyup bir atölye falan açmış olsaydım babamla birlikte çalışır Euro milyoneri falan olabilirdik.. Kim bilir.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yurdaer Elay yazdı:

Almanya'dayken babam tersanede çalışıyordu. Kaporta vs işleri de elinden geldiği için arada kelepir araba alır tamir eder satardı. Bazen arkadaşlarının arabalarını tamir eder bütçeye ek katkı sağlardı. Şimdi düşünüyorum da, orada kalmış olsak ve mesela ben teknik okul okuyup bir atölye falan açmış olsaydım babamla birlikte çalışır Euro milyoneri falan olabilirdik.. Kim bilir.

Almanyada X bir tamirci olman yeterdi heralde. 

Benim Usta, Atölyesini kapattı almanyaya gitti. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Ozyurek yazdı:

Almanyada X bir tamirci olman yeterdi heralde. 

Benim Usta, Atölyesini kapattı almanyaya gitti. 

Bazen şartlar evin arkasındaki boş arsada kendi imkanlarımızla tamir etmeye yeterli gelmezdi ve bir atölyeye gitme ihtiyacı doğardı. Babamla birlikte giderdik. Adam atölyeyi açmış istersen onlara tamir ettir, istersen saat ücreti ödeyerek atölyeyi kirala.. Saatlik kira ücreti bile hatırı sayılır miktardaydı. Tüm alet edevat emrine amade. Tamirde çok iyi para var Almanya'da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Dayım rot balans yaptırmaya tr ye geliyordu almanyadan.

Açlıktan rot balans yapacak adam yok :crazy:

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yabancıdan yabancıya fiyatları uygun. Egea parasına porşe var sarı sitede

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Hakan bey konuyu açmış gitmiş... Biz fakirlerde konusuyoz işte... :D

Zenginin malı gene bizim çenemizi yomuş be... :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

ecnebiler ne zor durumda yahu düşün AegeA paraları anca porşa yetiyor

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
İlkay Başaran yazdı:

Dayım rot balans yaptırmaya tr ye geliyordu almanyadan.

Açlıktan rot balans yapacak adam yok :crazy:

Amerikanyada rot balans 100 dolar, zıplaya zıplaya gezen repçi arabaları balans bozukluğundan öyle.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Toker yazdı:

Amerikanyada rot balans 100 dolar, zıplaya zıplaya gezen repçi arabaları balans bozukluğundan öyle.

rot 100 dür, balans ayrı lem

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Benim aracın aynısını 36.000 e sarı siteye atmışlar. Buna 30 versem sanayiye çeksem benim arabadan ona ondan bana yapsam dedim. Sonra jantlar gözüme takıldı. Benim jant lastikleri vereyim ustede 5000 vereyim dedim. Adam telefonu vermiş 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Yol yapılacaksa svr yada sq8 tercih edilebir, tam olarak rota güzergah , beklenti nedir ? Londrada svr n var ama hız limiti  şehir içi çogu yerde 20 mile

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Sorunun ciddi olmadigini dusunerek ciddi cevap; 488 yada GT3 Touring. Bmw tavsiye eden ihtiyari ciddiye almayin :yuuh:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Erdem Doğan yazdı:

Sorunun ciddi olmadigini dusunerek ciddi cevap; 488 yada GT3 Touring. Bmw tavsiye eden ihtiyari ciddiye almayin :yuuh:

🍆

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
(düzenlendi)
Erdem Doğan yazdı:

GT3 Touring :wub:

image.png.cf0c26168b2af4433a6735b5a32eebc1.png

tarihinde Yurdaer Elay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...