İçeriğe Yönlendir

0.9 Turbo Yakıt tüketimi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba dostlar.

Merakla beklediğiniz yakıt ekonomisi testini yaptım. Ara ara klimalı seyahat ettim, Ara ara  için 90 ile seyahat ettim. 

38 km yolculuk sonunda 4,6 litre tüketime ulaştım İyi seyirler. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Demekki istanbul içinde 8-9

Araba 5 istiyor. 5 altında her vitesde yakıyor :D Eko modu ize tam bir kazık. Ayağımı gazdan çekince yani vites değiştirirken klimayı devreye sokuyor. devir düşünce bende apallıyorum araba öne yığılıyor. :D O yuzden şehir içi eko mod tam bir baş ağrısı 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can
(düzenlendi)

120kmh sabit uzun yolda maks ne tüketir abi? Yokuşlarda dizel gibi sürdüğünü varsayarsak?

tarihinde Süleyman Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Araba 5 istiyor. 5 altında her vitesde yakıyor :D Eko modu ize tam bir kazık. Ayağımı gazdan çekince yani vites değiştirirken klimayı devreye sokuyor. devir düşünce bende apallıyorum araba öne yığılıyor. :D O yuzden şehir içi eko mod tam bir baş ağrısı 

baleno 1.2 cvt şanzıman. İncelediğim videolarda mükemmel bir uyumu var. Seninki gibi değilde istanbul içi cadde trafiğinde 5- 6 yakıyor. Çok iyi değerler. Boşuna turbo aldın :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

baleno 1.2 cvt şanzıman. İncelediğim videolarda mükemmel bir uyumu var. Seninki gibi değilde istanbul içi cadde trafiğinde 5- 6 yakıyor. Çok iyi değerler. Boşuna turbo aldın :) 

200 bin faizsiz kredi vercenmi bana 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

200 bin faizsiz kredi vercenmi bana 

Sen bana 1,2 milyonluk araba öneriyon :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sen bana 1,2 milyonluk araba öneriyon :)

Sende para var sandım. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben yakıtından şikayet etmedim, ne kadar az yakabilceğini merak ettim. Zaten cruze sahibine 6 7 litreler normal geliyor. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Bütün ağırlıklardan kurtulmuş öyle test yapmış gibisin Ali abi 😄 ayakkabı çorap vs :crazy:

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bütün ağırlıklardan kurtulmuş öyle test yapmış gibisin Ali abi 😄 ayakkabı çorap vs :crazy:

Hatta wc :spiteful:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Oğuzkan Erışık yazdı:

Ayakkabı ayağımda oluca, vites değiştirirken ayağım direksiyona çarpıyor. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ali Darbaz yazdı:

Ayakkabı ayağımda oluca, vites değiştirirken ayağım direksiyona çarpıyor. 

Vites değiştirirken ayağını pedaldan çeksen yetiyor abi. Direksiyonun oraya kadar kaldırmana gerek yok ki :crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Oğuzkan Erışık yazdı:

Vites değiştirirken ayağını pedaldan çeksen yetiyor abi. Direksiyonun oraya kadar kaldırmana gerek yok ki :crazy:

O iş öyle olmuyosa neyse bir gün karşılaşırsak gösteririm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...