İçeriğe Yönlendir

C4 Kapı Hoparlör Körüğü

Murat Ekinci

Recommended Posts

Murat Ekinci

Merhaba,aracın kapı hoparlörlerinin körükleri yırtıldığı için bozuk ses çıkartıyor internette hoparlör körüğü değişimi yapan kişiler var sipariş vermeden önce bu işlemi yapan memnun kalan arkadaşların fikirlerini almak isterim, araştırmama göre kapı hoparlörleri 16.5 cm olarak geçiyor körüklerinde aynı ölçülerde mi almak gerek . 

https://www.n11.com/urun/165-cm-hoparlor-korugu-3134283

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu işlem genellikle zor bulunan ölçüler ve nostaljik hoparlörler için yapılıyor.. 

Bence yenisini alıp geçin.. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Cherokee aracım varken yaptırmıştım bu işlemi, karaköy de bir işhanında yapan yer vardı, işlem sonrası da 4 sene kadar kullandım sorun yaşamadım, ama özel bir hoparlör değilse ben de yenisinin alınması taraftarıyım. Tamir fiyatına bakıp uygulama yapılabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ekinci
Cem Işık yazdı:

Cherokee aracım varken yaptırmıştım bu işlemi, karaköy de bir işhanında yapan yer vardı, işlem sonrası da 4 sene kadar kullandım sorun yaşamadım, ama özel bir hoparlör değilse ben de yenisinin alınması taraftarıyım. Tamir fiyatına bakıp uygulama yapılabilir

Tamir kısmı bende o yüzden sadece parça masrafım olacak sorun yaşamadıysanız yapılabilir teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Murat Ekinci yazdı:

Merhaba,aracın kapı hoparlörlerinin körükleri yırtıldığı için bozuk ses çıkartıyor internette hoparlör körüğü değişimi yapan kişiler var sipariş vermeden önce bu işlemi yapan memnun kalan arkadaşların fikirlerini almak isterim, araştırmama göre kapı hoparlörleri 16.5 cm olarak geçiyor körüklerinde aynı ölçülerde mi almak gerek . 

https://www.n11.com/urun/165-cm-hoparlor-korugu-3134283

Dengesiz yapıştırılırsa koni kayık olur bobin sürtme yapar ve dağılır. Ben olsam tamir yapan bir yere götürürüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

geçen ay 2006 c4 için 4 tane orjinal hoparlörü toplam 1000 lira maliyetle değştim, bilgi olarak kalsın burda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...