İçeriğe Yönlendir

Focus TDCI Sabah Çalışınca 10 Saniyede Stop Etme

Yusuf Cihan

Recommended Posts

Yusuf Cihan

2007 Focus 1.6 TDCİ aracımı sabah çalıştırıyorum tek marşta çalışıyor ama 10 sn sonra istop ediyor tekrara çalıştırmak istediğimde marşa basılı tutunca 3 sn de filan çalışıyor ilk çalıştırdığımdaki gibi direk almıyor. Çalıştıktan sonra gün boyunca sıkıntısız biniyorum performansta filan herhangi bir problem olmuyor 3 gündür aynı şekilde. Formlara baktım bazı arkadaşların başına gelmiş kimse tam olarak şu neden olmuş çözüldü yazmamış bende yeni konu açmak istedim. Sizce bu problem neden kaynaklı arkadaşlar yadım...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yakıt kaçağı var muhtemelen. Enjektörde kalan yakıt ile start alıyor, sonra hava yapan sistem yüzünden stop ediyor gibi geldi bana.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Cihan

Güncelleme araç bu gün 10 sn kadar çalıştı istop etti bir daha çalışmadı servise verdim yarın belli olacak yazarım problemi :terle:

Yorum bağlantısı
Yusuf Cihan

Arkadaşlar bu gün usta aradı enjektörlerin üst kısmının patladıgını tamir gerektigini ve kendisinin yapmayacagını söyledi aracı seçkin pompaya çektirdik. Hallettiler sağalsunlar..

Seçkin pompanın tamir için verdiği fiyattan daha uyguna çıkma buldum fakat seçkin pompa verdiği hizmete 1 yıl garanti veriyor diye seçkin pompayı tercih ettim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Yusuf Cihan yazdı:

Arkadaşlar bu gün usta aradı enjektörlerin üst kısmının patladıgını tamir gerektigini ve kendisinin yapmayacagını söyledi aracı seçkin pompaya çektirdik. Hallettiler sağalsunlar..

Seçkin pompanın tamir için verdiği fiyattan daha uyguna çıkma buldum fakat seçkin pompa verdiği hizmete 1 yıl garanti veriyor diye seçkin pompayı tercih ettim.

Yardımımız dokunduysa ne mutlu bize.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...