İçeriğe Yönlendir

Lpg Tank Değişim Tavsiye

Ali Kaya

Recommended Posts

Merhaba değerli ustalarım.Konya'ya geçen sene atama oldum,pek fazla bir yer bilmiyorum açıkçası.

Aracımın muayenesi geldi ve LPG tankını değiştirmem gerekli.

Konya veya Ankara'da (Fiyat Konya'ya göre uygun olursa) LPG tankımı değiştirebileceğim bir işletme var mı önerebileceğiniz.

Son zamanlarda LPG simit tank değiştiren oldumu acaba,aracımız Fiesta 2004 model simit tank.Yaklaşık 30 litra yakıt alıyor diye hatırlıyorum.Fiyatlar hakkında bilgi alabilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Güdek

Hocam ustalarımız yardımcı olacaktır lakin eğer ki isterseniz 4 Eylülden sonra Ankara iskitler sanayide bir dolanıp, tanıdık ustalarım vesilesiyle fiyat alabilirim. Böyle bir isteğiniz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Fiyatını bilmem, afr ayarı yapabilen bir yer tercih edin. Zaten aradaki farklı hatalı ayarlar yüzünden yakacaksınız :) 

Bu arada Konya'da daha uygun olabilir, imalatı oradaydı sanırım Atikerin. 

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Güdek yazdı:

Hocam ustalarımız yardımcı olacaktır lakin eğer ki isterseniz 4 Eylülden sonra Ankara iskitler sanayide bir dolanıp, tanıdık ustalarım vesilesiyle fiyat alabilirim. Böyle bir isteğiniz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Çok teşekkür ederim hocam,sizleri yormak istemem açıkçası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Bence sadece tankı değiştirmek yerine komple sistemi değiştirseniz daha iyi olmaz mı, hem kablolar yenilenir hem enjektör regülatör gibi parçalar. 

10 yıl olduğuna göre hayaliyle diğer parçalar eskimiştir. Hemde 2 sene garantiniz olur. 

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Hanımın arabanın da değişmesi gerekiyor.  Muayene zamanı daha var diye erteliyorum. Degistirdiginiz zaman fiyat bilgisi de verirseniz bizim durumumuz da olana referans olur. 

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz
(düzenlendi)

Atiker Konya firması merkezine gidin ,tank değişimde herkes Atiker kullanıyor zaten

tarihinde Ferhat Yavuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür Güzen
(düzenlendi)

Cumartesi günü değiştirdim. Atiker 42 litrelik tanka 2.500 TL ödedim. Ostim bölgesinde 4-5 tane değişim yapan yerden fiyat aldım onların fiyatı yüksekti, En uygun Siteler de buldum orada taktırdım. 

tarihinde Özgür Güzen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Kaya
Özgür Güzen yazdı:

Cumartesi günü değiştirdim. Atiker 42 litrelik tanka 2.500 TL ödedim. Ostim bölgesinde 4-5 tane değişim yapan yerden fiyat aldım onların fiyatı yüksekti, En uygun Siteler de buldum orada taktırdım. 

Hocam Konya’da bir kaç yere sordum en uygun fiyat veren 3.400 istiyor.Siz nerde değiştirdiniz acaba,iletişim bilgileri var mı rica etsem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...