İçeriğe Yönlendir

Gezip Gördüğüm Nevşehir, Ürgüp, Göreme…!

Cemile Kelle

Recommended Posts

Cemile Kelle

1925883_620x410.jpg

Gençlik yıllarımda okul gezisi ile Kapadokya gezisi düzenlemişti okulumuz. Hemen atladım bende gideceğim diye.

Ihlara vadisi ile başlayan gezi serüvenimiz merdiven inmekten geberip gidiyordum az daha aşağıya indik iki mağara var girdik çobanlar maf etmişlerdi.

Bir de yukarı çıkışımız vardı hiç sormayın ****  nefes alarak çıktık ki it durmaz yaylası gibi soğuktu. O günlük gezimiz bitti geçtik dedeman otele.

İkinci günü elmalı ve yılanlı kilisesi sonrasında ise peri bacaları bir kaç çinli yakaladım fotoğraf çekildim zorla :) sonra yeniden dedeman otel.

üçüncü günümüz canak çömlek yaparak geçti çarşı pazar dolandık birde Turasan şarap fabrikasına gittik tadımlık şarapları içreken ben ***** çıkarttım hocalarınkini de içerek. Sonrası dedeman otel.

Dördüncü günü kızılırmak boylarını gezdik sonra geri dönüşe geçtik ha unuttum bu arada bir dizinin çekildiği bir konak vardı adı aklıma gelmedi şimdi orayı da gezdik sizinkine gelirse yorumlarda belirtirseniz sevinirim

Gezi ile alakalı dip notum: Çok güzel başlamıştı Ihlaraya gittiğimiz gün acayip hastalanmıştım yani soğuk beni maf etti çok iyi geçti diyemem Keyifli forumar.

• Beğen 2
  • Beğenme 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Cemile Kelle yazdı:

Dördüncü günü kızılırmak boylarını gezdik sonra geri dönüşe geçtik ha unuttum bu arada bir dizinin çekildiği bir konak vardı adı aklıma gelmedi şimdi orayı da gezdik sizinkine gelirse yorumlarda belirtirseniz sevinirim

Asmalı Konak’tır o.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemile Kelle
Koray Demir yazdı:

Asmalı Konak’tır o.

teşekkürler şimdi hatırladım

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

15 dk balona 150 euro vermiştim adam başı yıllar evvel... dahada görmesem olur yani.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nevşehir hastanesinin acil servisi çok başarılı lakin lastik kapanları da çok dikkatli olmalı

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Doğan Arşiray yazdı:

15 dk balona 150 euro vermiştim adam başı yıllar evvel... dahada görmesem olur yani.

Neden 15 dk sürdü?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Köksal Yılmaz yazdı:

Neden 15 dk sürdü?

rüzgar ters idi. bir boşluk bulup indirler bir daha da kalkmadılar. saçma sapan birşey. garantisi yok yani.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Cemile Kelle yazdı:

Argo kelimeler konusunda hassasız. Dikkat edelim lütfen.

• Beğen 6
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)
Cemile Kelle yazdı:

1925883_620x410.jpg

Seviyeli forum buldum deyip argo konuşmak 😂 hocam naaptın bence forumu trollüyorsun

tarihinde Çiğdem Kaya Bilgiç tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...