İçeriğe Yönlendir

Arabam ustanın dükkanda mahsur kaldı.

Aytaç Altay

Recommended Posts

Aytaç Altay

Herkese merhaba, toyota yaris arabam conta yaktığı ve hararet yaptığı için istanbul/esenyurt fatih sanayisinde noyan otomotivin ustası olan sinan ustaya aracımı bıraktım aracım yapılırken sinan usta daha önceden ehliyeti kaptırdığı için tekrar ehliyetsiz araç kullanırken yakalanmış ve cezaevine atmışlar şimdi aracım dükkanda liftte duruyor telefonu kapalı çevre esnaftan pek tanıyan eden yok kendi halinde birisiymiş eğer araba motor sökük bir şekilde orada uzun süre durursa çürümeler olacağından ve benimde arabama ihtiyacım olduğundan arabayı oradan kurtarmayı düşünüyorum çevresinden ailesinden kimseye ulaşamadım tanıyan eden varsa yardımcı olabilir mi? yada en azından nasıl bir yol izlemeliyim? akıl akıldan üstündür sanayi sitesinin yönetimine gitsem dükkanın anahtarı onlarda varmıdır yardımcı olabilirler mi?

• Şaşkın 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun. ailesine ulaşmalısınız. 

Yorum bağlantısı
Aytaç Altay
Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçmiş olsun. ailesine ulaşmalısınız. 

Evet hocam farkındayım ulaşamadım belki forumdan tanıyan çıkar diye yazdım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bi kaç güne serbest bırakırlar zaten. Kimi tutuyorlar ki içeride...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Adli kontrol şartı yok mu bu durumda?

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Başka usta bulun hemen,kurtulun o ustadan,yakınlarda,sağlam durumu anlatın,alın aracınızı yaptırın...

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Dosyası vardır, mevzu başkadır. Ehliyetsiz araç sürdü diye tutuklama işlemine gidilmez.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Esnaf ve sanatkarlar odası yardımcı olur mu? bunun gibi durumlarda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Aytaç Altay yazdı:

Herkese merhaba, toyota yaris arabam conta yaktığı ve hararet yaptığı için istanbul/esenyurt fatih sanayisinde noyan otomotivin ustası olan sinan ustaya aracımı bıraktım aracım yapılırken sinan usta daha önceden ehliyeti kaptırdığı için tekrar ehliyetsiz araç kullanırken yakalanmış ve cezaevine atmışlar şimdi aracım dükkanda liftte duruyor telefonu kapalı çevre esnaftan pek tanıyan eden yok kendi halinde birisiymiş eğer araba motor sökük bir şekilde orada uzun süre durursa çürümeler olacağından ve benimde arabama ihtiyacım olduğundan arabayı oradan kurtarmayı düşünüyorum çevresinden ailesinden kimseye ulaşamadım tanıyan eden varsa yardımcı olabilir mi? yada en azından nasıl bir yol izlemeliyim? akıl akıldan üstündür sanayi sitesinin yönetimine gitsem dükkanın anahtarı onlarda varmıdır yardımcı olabilirler mi?

İlla ailesine ulaşın süresi bellidir. Bi arkadaşı illa vardır. İşyeri mal sahibinden yardım alınabilir. 

Yönetimde daha çok bilgi vardır ev adresi ikinci kontak vs

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Hiç mi çırağı kalfası bir şeyi yokmuş bu kişinin? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun, sanayi ortamında çok bulundum, ehliyetsizlikten hapse atıldığını ben duymadım, siz , hemen acilen arabanızı motorunuzu o dükkandan aldırın, ben olsam kapıyı kırar arabamı alır yeni kilit takar, anektarı yönetime bırakırdım

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Öncesinde yakalama kararı vardır öyle yakalanmıştır. Ailenin rızası olmayan her durumda risk var. Kanunen sıkıntı çıkar. Emniyete bildirseniz durumu daha iyi olmaz mı? Ruhsatla beraber sizin olduğunu ispatlarsanız belki bir şey çıkar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytaç Altay

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Bu gün tekrar sanayiye gittik sinan ustanın babası yandaki dükkanın ustasına "kimin arabası varsa pazartesi gelsin alsın" demiş pazartesi öğleden sonra iş çıkışı gidip alacağım bakalım arabanın durumu nedir diye?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aytaç Altay yazdı:

kimin arabası varsa pazartesi gelsin alsın

hemen alın, sabahtan dükkan kaınısda bekleyin işten izin alın mesela arabayı kurtrın motorun nosunu kontrol edin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Aytaç Altay yazdı:

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Bu gün tekrar sanayiye gittik sinan ustanın babası yandaki dükkanın ustasına "kimin arabası varsa pazartesi gelsin alsın" demiş pazartesi öğleden sonra iş çıkışı gidip alacağım bakalım arabanın durumu nedir diye?

Öğleden sonrayı beklemeyin, sizin uygun saatinizi beklemezler kapatıp giderler uğraşır durursunuz. Çağlar abinin dediği gibi yapın, çok geçmiş olsun 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile önce giden yerdeki parçalardan nasiplenebilir de

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hep aklıma gelen, sizin başınıza gelmiş :( Geçmiş olsun, umarım sorunsuz kavuşursunuz aracınıza :good1:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Çok geçmiş olsun, bence de iş çıkışını beklemeden bir an önce arabanızı alın.

Yorum bağlantısı
Aytaç Altay

Herkese merhaba aracı nihayet aldım motor sökük, üst kapak rektefiyecide şimdi başka bir ustaya verdim o halledecek yorum yapan herkese teşekkürler.

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...