İçeriğe Yönlendir

Bcmii U2101.00.0a Arızası Nedir Nasıl Silebilirim

Nuh İmir

Recommended Posts

Nuh İmir

beni araçta busorunlar var nasıl düzeltebilirim

WhatsApp Image 2023-10-10 at 15.28.30.jpeg

WhatsApp Image 2023-10-10 at 15.28.35.jpeg

WhatsApp Image 2023-10-10 at 15.28.39.jpeg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

U kodlar, universal cihaz kullandığınız için, beyin ile tam iletişime geçemediğinden veriyor.

P kodu daha bilgiller yanıtlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Araçta biri gizli özellik açmaya çalışmış ve girdiği şey araçla uyumsuz. Turbo ile alakalı olan konu başka ya selenoid valf ya da hortumları. 

Diğer konu için yedekten geri yazabilirsiniz (yapılanları elle geri almak çözmez sorunu) Yapamazsanız uzaktan bağlanıp düzeltebilirim makul zamanda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Şirket aracı fluence de yaşadık aynı sorunu, gizli özellik açayım derken arıza lambası yaktı araba. 
yetkiliye gitti yine bulamadılar. Aklıma gizli özellik açmaya çalışmam geldi. Açılın ben çözerim dedim. Yedekten eski dosyayı yükledim ve sorun çözüldü. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

floresanın çalışıtığuna şükret ne kurcalıon dosyaları gizligizli şeyler

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağlar Bayur yazdı:

floresanın çalışıtığuna şükret ne kurcalıon dosyaları gizligizli şeyler

450 bin km'de, yakında hurdaya ayırırız zaten, yoksa kendisi ortadan 2 parçaya ayrılacak gibi sesler geliyor her tarafından :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

450 bin km'de, yakında hurdaya ayırırız zaten,

samsung sm3 görevini tamamlamış

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Nuh İmir
Ü.Emre Kartal yazdı:

Araçta biri gizli özellik açmaya çalışmış ve girdiği şey araçla uyumsuz. Turbo ile alakalı olan konu başka ya selenoid valf ya da hortumları. 

Diğer konu için yedekten geri yazabilirsiniz (yapılanları elle geri almak çözmez sorunu) Yapamazsanız uzaktan bağlanıp düzeltebilirim makul zamanda

bana yardımcı olur musunuz

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Nuh İmir yazdı:

bana yardımcı olur musunuz

Yardımcı olabileceğim bir konu ise tabiki. Ancak araca ne yapıldı, kurcalandı mı elinizde cihaz yazılım vs durumu ne?

Yorum bağlantısı
Nuh İmir
Ü.Emre Kartal yazdı:

Yardımcı olabileceğim bir konu ise tabiki. Ancak araca ne yapıldı, kurcalandı mı elinizde cihaz yazılım vs durumu ne?

yapılan ları geri araca yazacam işallah duzelir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...