İçeriğe Yönlendir

Vodafone Kırmızı Fırsat 16 GB

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan
(düzenlendi)

Eşimin Türk Telekomda taahhüdü bitmişti. Diğer operatörlerden Vodafone'a taşıyanlar için geçerli böyle bi tarife gördüm.

Belki işine yarayan olur diye bilgi vereyim dedim. 16 GB 107 TL bana çok iyi gibi geldi.

Ekran Alıntısı.PNG

tarihinde Ahmet Çalışkan tarafından düzenlendi
Düzeltme
  • Beğen 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Bedave kaçirmayin. Vodafondan o kadar istedim bana yapmadi Turk Telekom 20 gb 1000dk 1000 sms i 112 tl ye verince vodafona baybay dedim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

inanılmaz ucuz ancak detay yok sitesinde, kim  bunu nasıl seçebilir bilgsi mevcut değil

Mustafa Erkan yazdı:

Turk Telekom 20 gb 1000dk 1000 sms i 112 tl ye verince v

ne zaman oldu bu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Çalışkan yazdı:

Eşimin taahhüdü bitmişti. Bu diğerlerine göre biraz daha uygun geldi ama bi fırsat indirimi mi bilemedim :)

Belki işine yarayan olur diye bilgi vereyim dedim. 16 GB 107 TL bana çok iyi gibi geldi.

Ekran Alıntısı.PNG

voda müşteri hizmetlerini aradım uzunca bekeldikten sonra, bu tarife voda ya yeni gelneler için, vodalı olan bizler için değilmiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Çağlar Bayur yazdı:

voda müşteri hizmetlerini aradım uzunca bekeldikten sonra, bu tarife voda ya yeni gelneler için, vodalı olan bizler için değilmiş

Evet Türk Telekomdan geçtik. İlk mesaja onu da ekleyeyim bari, yanlış anlaşılmalar olmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

Vodafone da 185 lira şuan aynı tarife bana 10 senelik abonesiyim bir de.Turk telekoma geçeyim bende bu fiyatlara varsa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aslında bunu hepsi yapıyor, üç operatör pastayı gizli anlaşmalar ile sıra ile paylaşıyor, rekabet kurumu ilgilenmeli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

67 TL'ye vodafone 6+2 gb paket kullanıyorum 1 yıldır 

bugün aradılar taahhüt sonrası zamdan etkilenmemem için

3 aylığına 12 gb 93 TL, devam edersem 123 TL olarak güncellediler.

3 aylığına taahhüt yokmuş...  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan
Çağlar Bayur yazdı:

ne zaman oldu bu?

Haziran 15 gibi geçmiştim. biraz kafa karıştırıcı bir tarife idi. Vodafone dan türktelekom kontörlü hatta geçtim.  1 gün kontörlu Fenercell li oldum, ardından faturalı hatta geçtim. (Galiba benimki kontörlü hattan faturalı hatta geçenlere özel bir kampanya idi) ve şu an 20 Gb internet 1000 dk 1000 sms 103,5 TL . Şaka gibi 112 tl bile değilmiş.   

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Erkan yazdı:

Haziran 15 gibi geçmiştim. biraz kafa karıştırıcı bir tarife idi. Vodafone dan türktelekom kontörlü hatta geçtim.  1 gün kontörlu Fenercell li oldum, ardından faturalı hatta geçtim. (Galiba benimki kontörlü hattan faturalı hatta geçenlere özel bir kampanya idi) ve şu an 20 Gb internet 1000 dk 1000 sms 103,5 TL . Şaka gibi 112 tl bile değilmiş.   

mayıstaki düşük rakamlar idi , artık yok şubata kadar zor gözüküyor

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Bu tarifeye geçiş için son üç gün. Sitesinde sayaç işliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim turkcell taahhüdüm 24 ekimde bitiyor.. 

Bana 12 gb 1000 dakika önderdiler 278 lira istiyorlar. 

Kabul etmedim.. Taşıyacağım dedim. 

Bu tarife uyar bana. 

Gidip taşıyayım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Ben de hanımın hattını taşıdım. Fiyat olarak çok uygun.  Çekim kalitesi nasıldır acaba? Orada terettut var ama fiyat olarak çok uygun olunca geçirdim. Kendi taahhütum olmasa kendiminkini de geçirecektim ama bu kampanya bir daha denk gelmez 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Geçen ay taahhüt hat devir işlemleri vs yaptım Vodafone da. Çalışanın tavsiyesi taahhüt bittiğinde ödeme zorluğu çektiğim için ön ödemeli hatta geçmek istiyorum diye müşteri hizmetleri ile görüşün o zaman farklı bir birime aktarıp çok uygun fiyatlı tarife seçenekleri sunuyorlar demişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Hattımı bu tarifeye taşıdım.. Banka blokelerini kaldırdım.

Karşıma çıkabilecek başka bir sorun var mı arkadaşlar. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Ozyurek yazdı:

Karşıma çıkabilecek başka bir sorun var mı arkadaşlar. 

Vodafone olması dışında mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sani Gerşon yazdı:

Vodafone olması dışında mı?

Evet.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...