İçeriğe Yönlendir

Arabamda ki Bu Parçanın İsmi Nedir?

Çağatay Günaydın
Çözüme git Burak Kuşçu tarafından,

Recommended Posts

Çağatay Günaydın

Arabanın pedallar bölümünde bulunuyor hangi parça olduğunu anlayamadım.

WhatsApp Image 2023-10-19 at 15.06.21.jpeg

Yorum bağlantısı
Çağatay Günaydın
Talha Bilgi yazdı:

Kalorifer yönlendirici olması lazım

burada bir parça var ve açıp kapatıyorlar hırsızlara karşı açmak istedim ama yerini bulamadım ne olabilir sizce?

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Çağatay Günaydın yazdı:

burada bir parça var ve açıp kapatıyorlar hırsızlara karşı açmak istedim ama yerini bulamadım ne olabilir sizce?

Yani şu sıyah kutu bildiğim kadarıyla kalorifer mekanizması hatta beyaz parça ve ondan çıkan telde kalorifer yönlendirme işlevini görüyor.  Hırsızlara karşı nasıl bir önlem onu bilemiyorum acaba direksiyon altından marş kilidi vs gibi bişey mi ?

Yorum bağlantısı
Çağatay Günaydın
Talha Bilgi yazdı:

Yani şu sıyah kutu bildiğim kadarıyla kalorifer mekanizması hatta beyaz parça ve ondan çıkan telde kalorifer yönlendirme işlevini görüyor.  Hırsızlara karşı nasıl bir önlem onu bilemiyorum acaba direksiyon altından marş kilidi vs gibi bişey mi ?

anahtarlı değil şu tarz birşey sanırım

Hsgl Motorlu Testere 2500 3800 5200 Açma Kapama Düğmesi Fiyatı

Çağatay Günaydın yazdı:

anahtarlı değil şu tarz birşey sanırım

Hsgl Motorlu Testere 2500 3800 5200 Açma Kapama Düğmesi Fiyatı

+ olarak araç marş basıyor fakat çalışmıyor ama o düğmeyi açınca çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Resimde görünen çek it anahtar gizli kontak olabilir. fanı düz çalıştırmak için bağlanmış olabilir.  Hattı takip edip çözmek gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Günaydın
Murat Azalma yazdı:

Resimde görünen çek it anahtar gizli kontak olabilir. fanı düz çalıştırmak için bağlanmış olabilir.  Hattı takip edip çözmek gerekir.

Bakacağım ama onun gibi birşey olduğunu düşünmüyorum bir tuş olmalı.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Burak Kuşçu

image.png.b76de6e56465256ab3fc744a2b946279.png

Bahsettiğiniz anahtar bu olabilir mi ? Aşağı yönlü çektiğiniz zaman devreye girer bu anahtar. Araç marş basar ama çalışmaz. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sonradan yapılmış herşey olabilir, seçenekler sonsuz, torpidoda gizli göz açma, varex egzos, kalorifer de arıza sonrası bypasss, gizli kontak vs. eski sahibine sorma şansınız yok mu?

Yorum bağlantısı
Çağatay Günaydın
Çağlar Bayur yazdı:

sonradan yapılmış herşey olabilir, seçenekler sonsuz, torpidoda gizli göz açma, varex egzos, kalorifer de arıza sonrası bypasss, gizli kontak vs. eski sahibine sorma şansınız yok mu?

Araba uzun zamandır bizde fakat ilk defa kullanacağım babama soramıyorum yoğunluğundan dolayı, arabada dediğiniz hiçbirşey yok diye biliyorum

Burak Kuşçu yazdı:

image.png.b76de6e56465256ab3fc744a2b946279.png

Bahsettiğiniz anahtar bu olabilir mi ? Aşağı yönlü çektiğiniz zaman devreye girer bu anahtar. Araç marş basar ama çalışmaz. 

Olabilir deneyeceğim teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

radyatör fan takviyesi falan ise motoru yakmadan sormakta fayda var

Yorum bağlantısı
Çağatay Günaydın

Arkadaşın attığı parçayı çekmeyi denedim ve araba çalıştı. Sanırım ismi marş anahtarı olarak geçiyor marş basıyor ama çalışmıyordu bunu yapınca düzeldi. Herkese teşekkür ederim 

ALİ SEYKAN yazdı:

Öğrenebildiniz mi neymiş ? :D  Bond aracı olmasın?

Yok yok :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Çağatay Günaydın yazdı:

babama soramıyorum yoğunluğundan dolayı,

ruhsat torpidoda mı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...