İçeriğe Yönlendir

Branda Tavsiyesi?

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhaba 

araca branda almak istiyorum hatta geçenlerde aldım , aldım almasına da kağıt gibi branda geldi iade ettim , kalın branda arıyorum ama nasıl hangi marka nereden temin edebiliriz ? 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Brandayı kimse tavsiye etmez. Araca zararı var ama, bazen dış etkenlerden özellikle sokakta futbol oynayan çocuklardan korur. İçi elyaflı ve su geçirmeyen ürünlere bakmalısınız. Kullanım olarak da sık sık havalandırılmalı. Beyaz araçta avantajlıdır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Geçen sene kaliteli branda almıştım. Haftada 1 defa dahi olsa sök tak yapması çok zahmetli. Hadi onu geçtim rüzgarlı havalarda türbülans yapıp bağlantı yerlerinden yırtılıyor. Daha da almam.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Ben 1 sene hergün takmak zorunda kalmıştım. Kaportanın anası ağladı. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

Ben 1 sene hergün takmak zorunda kalmıştım.

Neden ki? Arabayı boşver, çokta yorucu olur her gün sök tak

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Neden ki? Arabayı boşver, çokta yorucu olur her gün sök tak

Tersanede çalışıyordum o zamanlar. 

Raspa boya olayını duyanlar vardır.  Arabaya çok ciddi zarar veriyor. Temizlenmiyor mu temizleniyor ama çok zahmetli. Pasta cila ile geçen birşey değil. 

Bildiğini toz boya yapışıyor arabaya. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam ben autoen den almıştım ancak yaz tatilinde arabayı çok fazla yatıracağım zaman kullanıyorum onun dışında pek kullanmam. İçi miflonlu olanlardan aldım. Onun lüx serisi ve düz serisi var . lüx olanı alın diğeri hemen yırtılıyor. Bir de kumaş olan var. İkisini de kullanıyorum. Kumaş olan yağmur geçirmezliği yok ancak boyayı çizmiyor ve nefes alıyor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...