İçeriğe Yönlendir

Osram H7 Led (Yeni Ürün)

İsmail Çetinn

Recommended Posts

Selçuk Keleş
İsmail Çetinn yazdı:

Herkese merhabalar. Aracım golf 7 ve halojen farlı yani merceksiz. Malum aydınlatma bazen yetersiz geliyor. Mercek olayı olmadığı için halojen dışı uygulamaları sağlıklı ve mantıklı bulmuyorum. karşıdaki insanı kör ediyor resmen. Osram yeni bir ürün duyurdu. Halojen için Almanya'da onay almış bir led ampül. Ufuk çizgisi belirgin ve karşı tarafı rahatsız etmiyor imiş. İddia bu şekilde. Biraz araştırma yaptım ancak muayene veya verimlilikten emin değilim. Forumumuzda kullanan veya bilgisi olan var mı?

Resmi site linkini paylaşıyorum. 

https://www.osram.com.tr/ecat/NIGHT BREAKER H7-LED-LED lamps (street-legal)-Car lighting-Automotive/tr/en/GPS01_3401765/ZMP_4062000/

Işığın dağılması farın tasarımına göre değişen bir şey. Çoğu far halojende de göz alıyor.
Bu, 1500 lümenlik bir ampul hem de 6000K artı de bu fiyata alınacak bir ürün değil. Philips'in de var onaylı o daha tercih edilesi bir ürün gibi.
Ya hiç lede bulaşmıyım standarttan bir tık iyi olsun bana yeter diyorsanız Osram NB Silver önerebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bundan mı kullanıyorsun abi sen?

Zaferle bana 1er adet sipariş ettim şimdi

Komple led far olmadan önce evet. Şu anda sisler bunlardan.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsmail Çetinn
Selçuk Keleş yazdı:

Işığın dağılması farın tasarımına göre değişen bir şey. Çoğu far halojende de göz alıyor.
Bu, 1500 lümenlik bir ampul hem de 6000K artı de bu fiyata alınacak bir ürün değil. Philips'in de var onaylı o daha tercih edilesi bir ürün gibi.
Ya hiç lede bulaşmıyım standarttan bir tık iyi olsun bana yeter diyorsanız Osram NB Silver önerebilirim.

Onlarda da ömür sorunu var gibi. Şimdilik askıya aldım galiba bu işi. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
İsmail Çetinn yazdı:

Onlarda da ömür sorunu var gibi. Şimdilik askıya aldım galiba bu işi. Teşekkürler.

Silver serisi optimum performans/ömür oranına sahip. Laser ya da 200 serisini kastetmiyorum. Silver 2 katı fazla ömre sahip. 

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Servet Aydın yazdı:

Bir de bu var. Fena lamba. Mercek varsa muazzam ışığı

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 1.378,46TL  51% İndirim | 2 adet 360 derece kuvars tüp LED H7 H8 H1 H11 HB3 9005 HB4 9006 9012 H16 H16 H9 H10 100W 6500 kafa lambası ampulleri K araba
https://a.aliexpress.com/_EwXLNY1

Param yok, fakirim ama alayim mi bunu ? Belki hediye edersin sevgili canım abim... :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erkut Uysal yazdı:

Param yok, fakirim ama alayim mi bunu ? Belki hediye edersin sevgili canım abim... :D

ben o yoldan yürüdüm ama olmadı haberin olsun

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsmail Çetinn
Selçuk Keleş yazdı:

Silver serisi optimum performans/ömür oranına sahip. Laser ya da 200 serisini kastetmiyorum. Silver 2 katı fazla ömre sahip. 

https://amzn.eu/d/0T8GGRA

Linkteki ürün sanırım değil mi? Bunu deneyebilirim fiyatı da uygun. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Servet Aydın yazdı:

Ufak ve işlevi zayıf.

Can alıcı kısmı burası herhalde. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
İsmail Çetinn yazdı:

https://amzn.eu/d/0T8GGRA

Linkteki ürün sanırım değil mi? Bunu deneyebilirim fiyatı da uygun. Teşekkürler.

evet. 

Çağlar Bayur yazdı:

1 adet diyor ürün. dikkat.

duobox, ikili kutu bunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Selçuk Keleş yazdı:

duobox, ikili kutu bunlar.

Evet abi normalde öyle ama satıcı kutu içeriğini 1 adet olarak belirtmiş.

Kaldı ki rakam 2 adet için oldukça uygun.

image.png.7a7d1c1758d82121280f3c8229bd0973.png

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mahmut Yıldız yazdı:

Can alıcı kısmı burası herhalde. 

Geleceği karanlık

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Çağlar Bayur yazdı:

ben o yoldan yürüdüm ama olmadı haberin olsun

İsteyenin 1 yüzü vermeyen zenci olsun abi... Şimdi nabıcak peki ? Büyük oynadım bende hadi bakalım... :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Aydın Sert yazdı:

Evet abi normalde öyle ama satıcı kutu içeriğini 1 adet olarak belirtmiş.

Kaldı ki rakam 2 adet için oldukça uygun.

image.png.7a7d1c1758d82121280f3c8229bd0973.png

Açıklama hatalı. Bu kutular ikili pakettir.

Geçen arkadaşıma bu linkten aldırttım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...