İçeriğe Yönlendir

Fiesta Led Far Önerisi H7

Erdem Gun

Recommended Posts

Erdem Gun

İyi aksamlar arkadaslar 2012 fiesta icin h7 led arayışındayim. (Kısalar mercekli)Arka kapak kapanacak şekilde, kesip biçmeden sığdırabilecegim bir marka model var mı acaba. Teşekkurler.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

erdem slm ben merceklı bılmem bızım kı trend fiesta  photon ultimate eclusive serisi +3 55 wat yazıyor kutuda ice white 11-02-2022 de takmısım sıkıntı yok sımdılık

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdem Gun
Erkan Işık yazdı:

erdem slm ben merceklı bılmem bızım kı trend fiesta  photon ultimate eclusive serisi +3 55 wat yazıyor kutuda ice white 11-02-2022 de takmısım sıkıntı yok sımdılık

Bendeki titanyum, sorduğum arkadaşlar slim/mini led de olsa kapak kapanmaz dedi mercekli farlar için. Merceksizlerde sorun olmaz dendi. Fakat orjinal şekilde yapbilen var mı merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Philips Led Xenon Zenon 12-24 V H7
https://www.hepsiburada.com/philips-led-xenon-zenon-12-24-v-h7-p-HBV0000146YXC?magaza=DuoLight&url_src=ios-product-detail

Yorumlardan birinde aynı araç için uygulanıp, memnun kalındığı söyleniyor. Bu ürünü çok araştırdım, beğenen çok, sonuçlar gayet güzel. Kendi aracıma H4 Bosch Led siparişi verdim, takribi 300₺ daha ucuza geldi fakat bu ürün kadar bilgi yok, gelince deneyeceğim. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdem Gun
Celal Aydın yazdı:

Philips Led Xenon Zenon 12-24 V H7
https://www.hepsiburada.com/philips-led-xenon-zenon-12-24-v-h7-p-HBV0000146YXC?magaza=DuoLight&url_src=ios-product-detail

Yorumlardan birinde aynı araç için uygulanıp, memnun kalındığı söyleniyor. Bu ürünü çok araştırdım, beğenen çok, sonuçlar gayet güzel. Kendi aracıma H4 Bosch Led siparişi verdim, takribi 300₺ daha ucuza geldi fakat bu ürün kadar bilgi yok, gelince deneyeceğim. 

Emin olsam alacagim fakat alip kapak kapanmazsa bosuna elimde kalacak sanirim yok hic deneyip tecrube sahibi olan

Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Erdem Gun yazdı:

Emin olsam alacagim fakat alip kapak kapanmazsa bosuna elimde kalacak sanirim yok hic deneyip tecrube sahibi olan

Araştırdığım kadarıyla linkteki ürün kısa bir yapıya sahip. Far yuvasına tam oturur, kapak da kapanır gibi duruyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...