İçeriğe Yönlendir

2001 Polo Kalorifer Peteği Değişim İhtiyacı

Celalettin Süğürtin

Recommended Posts

Celalettin Süğürtin
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar. Kızım için üç sene önce aldığım 2001 otomatik poloya yaz başında motor tamiri yaptırdım. Rahatladık derken şimdi ciddi manada su eksiltmesi yaşıyoruz. Kontrol ettim, kalorifer peteğinden sızıyor.  İstanbul Anadolu yakasında petek değişimi yaptırabileceğim bir usta tavsiyesine ihtiyacım var. Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum. 

tarihinde Celalettin Süğürtin tarafından düzenlendi
İmla
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
Sani Gerşon yazdı:

Avrupa yakası olmaz mı? Osman usta Maslak'ta. Bildik, güvenilir usta.

İstanbul'u bilmiyorum. Burada araba kullanmak bana ızdırap, bu nedenle en yakın yerde işimi bitirip kaçmak istiyorum😞

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

O modellerde golfte göğüs sökülerek petek değişiyor, acaba polo da o şekilde mi? Eğer öyle ise tanıdık bildik güvenilir usta için başka şehire bile gitmek mantıklı olacaktır abi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
Murat Sahın yazdı:

O modellerde golfte göğüs sökülerek petek değişiyor, acaba polo da o şekilde mi? Eğer öyle ise tanıdık bildik güvenilir usta için başka şehire bile gitmek mantıklı olacaktır abi. 

Aynen öyle imiş. Şu an Ümraniye Güven sanayisinde bir oto elektrik ustasında sökülüyor. Kendinden emin konuştu ben de işi verdim. Bu gün yetişir mi dedim, evet dedi. Daha önce bu işlemi yaptın mı diye sordum, çok yaptım, hatta nerdeyse unutmak üzereyim dedi😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

İşlem başarılı bir şekilde sonuçlandı. 3000 lira ustaya, 440 lira kalorifer peteğine verdim.  Kullanılan malzeme yerli üretim craftwall. Usta, güne benim işimle başladı ama en son benim işi bitirdi. Benim işi aldıktan sonra bir tane Kia cee'd kalorifer peteği değiştirdi. Bir tane Citroen C4 alternatör tamiri iki üç tane arabanın bilmediğim bir takım işlerini yaptı. Usta iyiydi, neyi nasıl yapacağını biliyordu.  Parça arttırmadı ama eksik vidaları tamamladı 😆

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

selamlar ankara'da olsaydınız kazandıydınız petek işcilik 3000tl yapıyordum 
polo golf4 bora a3 kalorifer petegi sünger atma sorunları için 5416739197
facebook okaykaygusuz. veya ,instagram golf4boragaraj yapılan iişlerim için arasıtırma yapabilirsiniz

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
Okay Kaygusuz yazdı:

selamlar ankara'da olsaydınız kazandıydınız petek işcilik 3000tl yapıyordum 
polo golf4 bora a3 kalorifer petegi sünger atma sorunları için 5416739197
facebook okaykaygusuz. veya ,instagram golf4boragaraj yapılan iişlerim için arasıtırma yapabilirsiniz.

Bu konuda ihtiyacı olan çıkarsa önereceğimiz birisi var demektir 👋

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet Okay aklımda idi ama İstanbul Anadolu yakası diye kısıtlayınca olmadı :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yani bugün 10 bin lira kazandı. 
Boşa okutuyoruz çocukları.  

tornavida yerine tripodlu kamera kullansa 50 bin net  ti dükkan açan boşuna açar

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...