İçeriğe Yönlendir

Hasar Sorgulamada Aracın Paketi Farklı Gözüküyor

Hamza Bayram

Recommended Posts

Hamza Bayram

Abiler şu ilanı bi incelermisiniz? Araç titanium paket fakat fotoğraflarda ki hasar sorgulamada titanium X paket olarak gözüküyor. Biraz işkillendim sıkıntılı bir durum mu? 

https://shbd.io/s/t7Y9B0yr

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zamanınta acentası sigorta poliçesini yaparken girilen kod farklıdır o yüzden herhangi bir anlamı yok

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sorgu sayfasından gelen araç tipi sonucu en son yapılan trafik poliçesinden alınıyor. 

Bazı acenteler işini sevmiyor, yada işini bilmiyor. Hatta bazen teknik olarak doğru araç kodu girilemeyebiliyor. 

Giriş ekranı tamamen manuel, acente isterse o ekrana fiesta bile girebilirdi. Siz de sorgulayınca fiesta gelirdi.. 

Dolayısı ile çok önemsenecek bir veri değil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Hamza Bayram yazdı:

Abiler şu ilanı bi incelermisiniz? Araç titanium paket fakat fotoğraflarda ki hasar sorgulamada titanium X paket olarak gözüküyor. Biraz işkillendim sıkıntılı bir durum mu? 

https://shbd.io/s/t7Y9B0yr

Benim Honda CBR motosikletime biri traktör diye sigorta kesmiş vaktinde. Ben satın aldım, sigorta yaptıracağım, sigortacı diyor ki traktör almışsın hayırdır. La ne traktörü motosiklet o dedim, gösterdi, traktör diye işlenmiş :D Sonra düzeltmişti. 

Motosikletin traktör diye işlenmesine müsaade eden sistem titanyumun da titanyum x diye kaydedilmesine karşı çıkmaz :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Bir arkadaşta Kangoo alacaktı 

Sorgulamalarda Megan çıkınca şüphelendi almaktan vazgeçti 

Aracı satan adamı arayıp senin araban çenç ( ne demek olduğunu bilmiyorum) ben bu arabayı almam demişti

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

6 akslı ingiliz rover ım varmış benim bir ara :rofl: ruhsat kağıdı hariç diğer tüm girdileri hatalı idi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya

Tescilde noter bizim traktörü 1876 üretim olarak tescil etmişti. bir anda klasik traktörümüz oldu.. fark ettik de bir kaç gün içinde düzelttirdik.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Benimde başıma gelmişti, bir anlamı yok.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Şu olaylara bakın. Canı sıkılan değişik bir şeyler yapmış/istemiş.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

6 akslı ingiliz rover ım varmış benim bir ara :rofl: ruhsat kağıdı hariç diğer tüm girdileri hatalı idi

Bizde 80 cc 1461 beygir lada samara vardı.

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
İlkay Başaran yazdı:

Bizde 80 cc 1461 beygir lada samara vardı.

Bu ruhsatta 50 CC olup sonradan 80 CC ye çıkartılan ladalardan mı? 

B sınıfı ehliyet yeterli demi?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...