İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy A34

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Bunun 256gb hafızalısını sipariş ettik. Annem için aldım. 12.550 liraya geldi. İyi mi ettik kötü mü ettik bilmiyorum. Çin markalarından daha iyi olan vardır ama nedense ucuza çok model üreten ama hep bir noktada eksikliği olan cihazlar olarak düşünüyorum

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

2 yıldan fazla olmuştur heralde a32 kullanıyorum. Şarjı 2 gün gidiyor. Ben memnunum. Bir önceki samsungu 7 yıl kullanmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

çin markalarından en öne çıkan xiaomi idi hocam, geçen gün bir arkadaşım için araştırdım, aynı işlemci, ram, ekran kombinasyonunda Samsung daha uygun fiyatlıydı. redmi note 12 pro serisi, a34 ile denk ve a34 ondan daha ucuz. başlarda güzel fiyatlarla piyasaya girdiler ama şimdi o kadar da avantajlı değiller bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

A serisi 5 yıl güncelleme vaat ediyor iyi etmişsin uzun soluklu kullanım mümkün. 2023 mart ta çıkmış 2028 e kadar devam yani. samsung un hoşlanmadığım yanı 88 model ismi ile cihaz sunması çok kafa karıştırıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Elbet Çin markalarından donanım olarak daha iyi olanı vardır ama Çin markaları yazılım desteği konusunda biraz zayıf kalıyor. Samsung 3-4-5 yıl şeklinde yazılım sözü veriyor. Güle güle kullanın, Android tercih edecek olsam benim de Samsung olurdu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Bir önceki İş Telefonum A 30 du 5 yıl kullandım Şarj Noktası hariç şikayetim olmadı işyeri şimdi A34 verdi 3 aydır kullanıyorum  memnunum.Özel telefonum Xaomi idi çok kasıyordu yerine Vivo Y12 aldım fiyata göre iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

A serilerinde genelde hafıza ve pil gücü iyi iken kamera özellikleri düşüyor. Anne baba için fazlasıyla yeterli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

A52 var 1.5 sene oldu hala yağ gibi akıyor. Kamera da ois , 8 ram , 90hz ekran. Samsung a serisi en iyi orta segment. Yazılım desteği anroidler de çok önemli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, anneme bende düşünüyorum, mantık xiomi diyor (2015 den beri ben ve eşim kullanıyoruz) ama annem yıllardır j7 prime kullandığı için Samsung ağır basıyor.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/865747-869283/redmi-note-12-pro-5g-256gb_samsung-galaxy-a34-256gb/

Rakibi bu sayılır, işlemciler aynı.

Samsung artıları;

Garanti

Güncelleme

Xiomi artıları;

Hızlı şarj (67 W, Samsung 24)

Arka kapak cam

Kamera Sony 102 puan ( 92 puan Samsung)

3,5 mm kulaklık çıkışı.

Kızılötesi

ax wifi 

Kutuda adaptör, kılıf ve ekran filmi.

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Ben de hanım için A54 incelemiştim. Baya dolu bir telefon. Kasa falan çok dolgun idi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

infinix , tekno camon vs de bakılabilir kağıt üstünde birçok özelliği 3 katı fiyatlı cihazlar gibi .

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Ben, kendim için A54 bakmıştım.

+ olarak sadece kamerası iyiydi herhalde a 34 den

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Xiaomi bir ara % 5 kar marjı koyacağını söylemişti ama huawei'nin önü kesilince iştahları kabardı, fiyatları artık eskisi gibi uygun değil.

Samsung Türkiye için her zaman özel fiyat veriyor. A serisi de güzeldir. Hızlı şarjı olsa daha da güzel olurdu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Demir yazdı:

infinix , tekno camon vs de bakılabilir kağıt üstünde birçok özelliği 3 katı fiyatlı cihazlar gibi .

yarınlar yokmuşcasına :) piyasada 10-15 yıl geçmişi olmayan cihaz almak bence çok mantıklı değil

Yorum bağlantısı
Emre Demir

tekno 2006 da infinix 2013 de kurulmuş :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Demir yazdı:

tekno 2006 da infinix 2013 de kurulmuş :)

Porsche de 1900’de araba çıkarmış ama ilk arabası 1950’ler diye geçiyor :) 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Porsche de 1900’de araba çıkarmış ama ilk arabası 1950’ler diye geçiyor :) 

Ferdinand Porche mühendis olarak araba yapıyor ama Porche diye bir araba firması yok galiba 1900'de. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Hanıma aldık yaklaşık 1 ay önce A34 gayet memnun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Şirket telefonlarımız A34. 

Sanki oyuncak telefon gibi. Ağır desem değil hafif desem değil ne bileyim var yok arasında birşey. Ama genel olarak memnunlar. Hayırlı olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
Mahmut Yıldız yazdı:

Hızlı şarjı olsa daha da güzel olurdu.

A34 de 25w hızlı şarj var. birde kutunun içine şarj cihazını koysalar daha güzel olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mustafa YILDIRIM yazdı:

A34 de 25w hızlı şarj var. birde kutunun içine şarj cihazını koysalar daha güzel olacak.

67w, 100w, 120w hızlı şarjın yanında pek hızlı değil 25w. Şarj cihazı olmaması da ayrı tabi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
Mahmut Yıldız yazdı:

67w, 100w, 120w hızlı şarjın yanında pek hızlı değil 25w. Şarj cihazı olmaması da ayrı tabi. 

10w şarj hızını uzun bir süre kullanınca 25w tatmin ediyor. Ama hızlı şarj yok diyemeyiz. 15w a göre bile tam dolum süresinde yarım saat daha erken şarj süresi var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

kasa kalitesi çok önemli değilse yani plastik kasa takıntınız yoksa donanım olarak tercih edilebilir. özellikle amoled ekranı fark yaratıyor. 8gb ram tercih etmişseniz daha uzun ömürlü olur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...