İçeriğe Yönlendir

Honda HRV lerde Arka Cam Patlaması

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

İlgili videoda anlatıldığı üzere Amerika'da Honda HRV'lerde bir anda arka cam patlaması yaşanıyormuş. Genellikle araç kapıları / bagaj kapanırken olsa da, hiç bir şey yokken dahi cam patlayabiliyormuş. Şu ana kadar 300 şikayet ilgili kurumlara iletilmiş. Haber yapılana kadar kimsenin zararı ücretsiz karşılanmamış. 6 kişi toplanıp dava açmış lakin davada bir ilerleme yok şu anda.

Honda ise konu ile alakalı "bir sorun olduğunu anladıklarını, bir güncellemeye gideceklerini, şu an için bir geri çağırım planı olmadıklarını, ancak camı patlayanların servise başvurması durumunda ücretsiz değişim yapılacağını" açıklamış.

Sorunun ana kaynağı ise, camın dayanıksız olduğundan şüphelendiklerini, cam ısıtıcısının zamanla dayanımı düşürdüğünü düşündüklerini belirtmişler.

• Beğen 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Enteresan, bunu piyasaya sürmeden bir sürü teste tabi tutuyorlar normalde. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Camlar açık kapatıp sonra kilitlesinler. Hemen çözdüm işte sorunu. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

kedidir

Kedi; olayın benle alaksı yok. Sadece uzaktan izliyordum

63acba55-507a-437e-b602-346a271e14d0.jpeg

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Türkiyede araçların C sütunu göçtü top çarpmıştır, yıkamacı basınçlı su tutmuştur dediler 1 gram geri adım atmadılar ama söz konusu ABD olunca tıpış tıpış cam değişimi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Emrah Altun yazdı:

Türkiyede araçların C sütunu göçtü top çarpmıştır, yıkamacı basınçlı su tutmuştur dediler 1 gram geri adım atmadılar ama söz konusu ABD olunca tıpış tıpış cam değişimi.

Hukuk devletinde işler bir başka işliyor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Aynı olayı i20lerde de duydum.Arka cam kendiliğinden kırılmış bir kaç vaka var.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...