İçeriğe Yönlendir

Citroen C3 2005 Diesel 1.4 HDI Direksiyon Sertleşmesi

Uğur Salman

Recommended Posts

Uğur Salman

Merhaba  Citroen c3 2005 aracım var direksiyon bazen sertleşiyor araç giderken sertleşme bazen ilk çalıştırdığımda sertleşme dünde bi çukura biraz hızlı girdim sonra araç gaz kesti çalışıyor ama stop etmiş gibi duruyordu sonrasında direksiyon gene sertleşme yaptı. Sertleşme yaptıktan sonra 2 - 3 kez kontakt kapatıp açtığımda düzeliyor direksiyoncuya götürdüm ama direksiyonla alakalı olmadığı çıktı . Bazen yolda giderkende direksiyon sertleşmesi yapıyor sağa çekip aracı durdurup çalıştırıyorum ve bazen 2. - 3. viteste giderken araç stop etmiş gibi oluyor ama çalışıyor fakat gaza bastığımda işlem yapmıyor. yardımcı olurmusunuz acil teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Direksiyon pompası sanırım gidici. Sıvısı kontrol edildi mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

anlatımınzdan bence motorunuz stop ediyor, siz direksiyonu hissediyorsunuz gibi? asıl sorun motorda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal

Direksiyon pompasında yağ durumu nedir. Azalınca sert bir direksiyon olabiliyor. Yada direksiyon pompasını çeviren kayış ne alemde. Eğer elektirikli direksiyon değilse. 

Yorum bağlantısı
Uğur Salman

Merhaba direksiyon elektrikli direksiyon sadece motor stop etmiyor bazen giderken de direksiyon sertleşiyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...