İçeriğe Yönlendir

Kaç Numara Cam Filmi Yapılmalı?

Hamza Bayram

Recommended Posts

Hamza Bayram

Merhaba, camlara film yaptırmak istiyorum. Yazın içerisi cehennem gibi oluyor. Ön cam hariç diğer camlara kaç numara yapılmalı? Pek bilgim yok. Ön yan camlar 2 numara, arka yan camlar 3 numara, en arka cam 2 numara yapmak mantıklı olur mu? Ceza yememek veya muayeneden kalmamak için hangi cama kaç numara uygun olur? 

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Güvenlk açısından ben önlere 1, arkalara 2 numara yaptırmıştım. Bence ideali. Fakat film kalitesi de önemli. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
Hamza Bayram yazdı:

Merhaba, camlara film yaptırmak istiyorum. Yazın içerisi cehennem gibi oluyor. Ön cam hariç diğer camlara kaç numara yapılmalı? Pek bilgim yok. Ön yan camlar 2 numara, arka yan camlar 3 numara, en arka cam 2 numara yapmak mantıklı olur mu? Ceza yememek veya muayeneden kalmamak için hangi cama kaç numara uygun olur? 

Teşekkürler.

Ön cama film çektirmek yasak, numarası önemli değil. Benim tercihim ön yan camlar 2, arkalar 3

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Ön yanlar  1 , arkalar 2 numara bence ideal. Önler 2 olunca karanlıkta ayna görüşü kısıtlanıyor bence.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ben düşünmüyordum ama aldığım arabada 2 numara kullanılmış ön yargımı kırdı sahsen.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Numaradan ziyade ışık geçirgenliği önemli, numara biraz aksesuarcı ağzı oldu. İyi markaların model iismleri de 20-30-40 gibi ışık geçirgenliğini belirtir zaten.

Ceza yemek ve polisle uğraşmak istemiyorsanız 35'in altına düşmeyin. Lumar ATR35 bayağı güzel bir ürün.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Kalite numaradan daha önemli ama iyi film için baya para istiyorlar. Ben ön cam hariç diğer bütün camlara 2 numara yaptırmama rağmen gece kavşaktan dönerken camı açıp bakıyorum garanti olsun diye. Ön sağ sola açık renk yaptırın arkalar o kadar da mühim değil.

Yorum bağlantısı
Hamza Bayram

Aklımda biraz oturmaya başladı. O halde şöyle yapayım. Ön yan camlar 1 numara. Arka yan camlar 2 numara. Bagaj camı 1 numara. (Kararan iç dikiz aynası var).

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Kaliteli film görüş sorunu yapmaz. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

filmde numara olmaz, yani bizim piyasada var tabii ama aslında yok, renk ile güneş ışını engellenmez.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...