İçeriğe Yönlendir

2023 Kuga'da Direksiyon Derisinde Kabarıklık

Emral Kaplan

Recommended Posts

Doğan Arşiray
Emral Kaplan yazdı:

Abi araba konusunda ben psikopatım ya valla ince kılcal bir çizik bile görsem müdahale etmeden duramam. Allahım biliyor bu huyumu şu zamanıma kadar gözüm gibi baktığım arabaların hiçbirinde sıkıntı dert yaşamadım şükür.

yaş ilerleyince geçiyor o his. daha cüyük çatlakları tıkamakla uğraşıyorsun. mesela benim kafa çatlak.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Tam da parmak koyduğunuz yerde olması sinir bozucu, hele uzun yolda daha da rahatsız eder. Muhtemelen yapışmamış, şimdi servis değişim derse bir sürü sök tak yapılacak ki başka yerlere de hasar verme ihtimali var, güvenilir bir direksiyon kaplamacı sökmeden halleder bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emral Kaplan
Ferhat Yavuz yazdı:

Fabrikasyon hata var yapışmamış orası ve sarkmış ileride daha da genişleyecek

hocam direksiyona deri yapışır mı ? direksiyonda ısıtma var öyle bir durumda direk deri direksiyon komple sarkma yapardı ki Aralıktan aldığımdan beri her binişimde direksiyon ısıtma açık gezerim. 

Arkadaşlar bu arada 2022 focusu olan 3 arkadasımda da aynı problem varmış yalnız bunlarınki sağ taraftaki kavrama yerinde. Onlar da sizin dediğiniz gibi şikayet oluşturup değiştirmemişler. Şu an için böyle kaldı değişiklik yok dediler. Olmadı sorun daha da büyürse garantiden değiştirebiliriz :)

Doğan Arşiray yazdı:

yaş ilerleyince geçiyor o his. daha cüyük çatlakları tıkamakla uğraşıyorsun. mesela benim kafa çatlak.

Allah dert vermesin abi :))) Bizimki küçüklükten gelen bir heves diyelim.

Yorum bağlantısı
Emral Kaplan
Mustafa Yanar yazdı:

Tam da parmak koyduğunuz yerde olması sinir bozucu, hele uzun yolda daha da rahatsız eder. Muhtemelen yapışmamış, şimdi servis değişim derse bir sürü sök tak yapılacak ki başka yerlere de hasar verme ihtimali var, güvenilir bir direksiyon kaplamacı sökmeden halleder bence.

fordun spesiyal servisleri abi siz yaptınız desek bile biz burayı yaptık burayı yapmadık diyip işin içinden sıyrılma peşindeler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Okan Tansel

Merhaba kardeşim ,

Sorunun üzerinden zaman geçmiş ama yine de işine yarasa diye ,bir araç garanti kapsamında oldu suretçe garantiden değişim talep edebilirsiniz ki bu tür kısımlar ,kullanıma dayanıklı olması gerekir .

Not : Gerekirse İzmir deki Bornova'da, Diğer yetkili servise gidin otokoç bu konuda maalesef sıkıntılı bir servis benim kanatlımca uzak durundum bir servistir kendileri.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...