İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta Euro4 Enjektör Revizyon

FEVZİ ÇOLAKOĞLU

Recommended Posts

FEVZİ ÇOLAKOĞLU

Selamlar 2011 Model Euro4 motorlu bir Fiestam var. Enjektör bakımlarını ve gerekirse meme degisimi yaptirtmak istiyorum. Malumunuz Euro4 motorlu Fiestalarda memelerde fiyat diğer modellere göre biraz tuzlu olabiliyor. Aracta egzos kokusu var , arada devir kendi kendine yukselip dusebiliyor , ilk marşta devir yukselmeyip akü lambası vs. Yanıyor. Yakin zamanda enjektör meme degisimi yaptıran bakımlarını yaptiran varmidir. Ortalama fiyat ne tutar 3 asagi 5 yukarı. 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Her şey kontrol edildi ve enjektörler mi sorunlu olduğu anlaşıldı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Euro 5 2013 model 1.5 10bine maloldu.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Günçü
(düzenlendi)
FEVZİ ÇOLAKOĞLU yazdı:

Selamlar 2011 Model Euro4 motorlu bir Fiestam var. Enjektör bakımlarını ve gerekirse meme degisimi yaptirtmak istiyorum. Malumunuz Euro4 motorlu Fiestalarda memelerde fiyat diğer modellere göre biraz tuzlu olabiliyor. Aracta egzos kokusu var , arada devir kendi kendine yukselip dusebiliyor , ilk marşta devir yukselmeyip akü lambası vs. Yanıyor. Yakin zamanda enjektör meme degisimi yaptıran bakımlarını yaptiran varmidir. Ortalama fiyat ne tutar 3 asagi 5 yukarı. 

hocam bu dediğin arızalar senin kasada kronik.  ben meme ve bobin değiştirdim şikayetlerim geçmedi, üstüne başka yerde revizyon kontrol ayar yaptırdım yine geçmedi. meme değişimi artı bakım 10-12 civarı tutar. sök tak işçiliği de var kolay sökülmğyor 1.5-2 de ona yaz

kışın sabah tek marşta çalışıyor, akşam marşı biraz daha uzun akoyor ve beyaz duman atıyor vuruntu yapıyor, bi kamyon şikayet var. doğru dürüst çözüm de görmedim. benim aracı da 3-4 km süreyim ışıklarda beklerken falan rölantide motor hafif al ver yapıyor. ben bezdim gittiği yere kadar süreceğim 25k masraf ettim çözemedim

tarihinde Ömer Günçü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...