İçeriğe Yönlendir

Suzuki Swift 2022 Ön Fren Balata Parça Numarası Sorunu

Çağatay Özsoy

Recommended Posts

Sani Gerşon
Çağatay Özsoy yazdı:

Bugün aracın balatalarını TRW-GDB3437 ile değiştirdim, takarken bi sıkıntı olmadı (ustanın üzerindeki sacları onlar yolda giderken çıkıyor sıkıntıya neden oluyor diye takmaması dışında) orjinal üzerinden çıkan balatalar TEXTAR SC33A 214316L, ülkemizde yok  Suzuki Swift 2022 Ön fren balatası olarak TRW-GDB3437 kullanabilirsiniz parça numarası 55810-52R50

Hayırlı olsun. Hiç sert fren görmesinler inşallah :nazar: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Çağatay Özsoy yazdı:

üzerindeki sacları onlar yolda giderken çıkıyor sıkıntıya neden oluyor

balata bitme uyarısı ile ilgili olabilir mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun. Hiç sert fren görmesinler inşallah :nazar: 

Çıkınca usta dikkat et bir süre alışması lazım dedi, bende he he dedim, değişimi izin almadan öğle arası halletmeye çalıştığımdan acelem de vardı. Sert frene ihtiyacim oldu ama frenler sert yapmadı, Allah'tan kurtardılar yinede :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy
Çağlar Bayur yazdı:

balata bitme uyarısı ile ilgili olabilir mi

Usta bazen zamanla yerinden çıkıp diske sürüyorlar, ses yapıyor diye takmadı, ben kendi aracımda d da takmam diyince birşey diyemedim. Sonra onları alçak frekans ses sönümleme plakası olduklarını öğrendim, genel araç düşük hızlarda iken  balatanin ses yapmasını onluyormus, ses çıkmadığı sürece bence sikıntı yok, ama saçları yinede yanıma aldım. Yarında qashqainin kileri degistiricem, 300e usta bulmuşum somureyim hemen :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağatay Özsoy yazdı:

Çıkınca usta dikkat et bir süre alışması lazım dedi, bende he he dedim, değişimi izin almadan öğle arası halletmeye çalıştığımdan acelem de vardı. Sert frene ihtiyacim oldu ama frenler sert yapmadı, Allah'tan kurtardılar yinede :)

Disk +balata değişince 200-300 km kadar fren yok gibi oluyor, aman dikkat

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Cem Işık yazdı:

Disk +balata değişince 200-300 km kadar fren yok gibi oluyor, aman dikkat

bana fiestada söylemedi usta.. bende Allah ne verdiyse cıkmıstım tükkandan.. sanyi cıkısı : Alo usta bu durmuyoooor 🤣 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...