İçeriğe Yönlendir

2023 Model Nissan Qashqai 5000 km Test Yorumum

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Ha bir de az yaktığını iddia edenler var.. şehir içi 5-6 yakanlar. vs.. Bence gerçek şehir içinde mümkün değil. Ankara yeni mahalleden kızılaya falan gidiyorsa mümkün.. 

Yol boş ise 5.2-5.4 leri falan ben de görüyorum.. Ancak gerçek şehir içi tüketimi 9-10 litre. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ha bir de az yaktığını iddia edenler var.. şehir içi 5-6 yakanlar. vs.. Bence gerçek şehir içinde mümkün değil. Ankara yeni mahalleden kızılaya falan gidiyorsa mümkün.. 

Yol boş ise 5.2-5.4 leri falan ben de görüyorum.. Ancak gerçek şehir içi tüketimi 9-10 litre. 

Sizin şehirde de 2 ülkelik adam yaşıyor abi araba ne yapsın.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlkay Başaran yazdı:

Sizin şehirde de 2 ülkelik adam yaşıyor abi araba ne yapsın.

Servisler olmasa sorun kalmaz ya :) 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bizim şirkette bir qhasqai bir tucson var, qhasqai 9 , tucson 10 litre civarı yakıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ha en çok okuduğum yorum.. : Şehir içi 9-10 litre yakıyorum, yakıt tüketimi ilerleyen zamanlarda düşler mi :) 

Honda Civic FE1'den gecince hic oyle bir sey beklemiyorsun sehir ici yakit tuketimi ile alakali :-)

Ama araba da sehirici en ekonomik 8.4 yaktigimi iddia ediyor, ben hatirlamiyorum, belki havaalani yolunda falandir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...