İçeriğe Yönlendir

Ford Focus 3 Orta Konsol Trend-Titanyuma Uyar mı?

Emrullah Sahın

Recommended Posts

Emrullah Sahın
(düzenlendi)

Öncelikle iyi günler, iyi forumlar abilerim kardeşlerim. Aracım 2012 Focus3 trend paket. Kolçak olmasını istiyorum ama piyasada bardaklık yerine koyulan kolçaklar hoşuma gitmiyor birde orijinalci bir insanım orjinal olmasına dikkat ediyorum. Titanyum paketin orta konsolunda orjinal kolçak var ama el freni yeri faklı. Trend paket orda konsolu ve el frenini söksem yerine titanyum paket orta konsol ve el freni takmaya çalışsam uyumlu olur mu? Vide yerleri bağlantı şekillerinde sorun yaratır mı?

tarihinde Emrullah Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

El freni sorun olur mu acaba? 

unnamed.jpg.52129a3ccad1cc4de8f42f4f74888b1f.jpgx5_112506959410s.jpg.d4be632e4abe707901e865f863880e72.jpg

Yorum bağlantısı
Emrullah Sahın

El frenini de değiştireceğim 😅

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Bunun gibi birkaç video var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

teknik alt yapı aynıdır yalnız bayağı bir işçilik saati gder, güzel de olur.

Yorum bağlantısı
Semih Güney

El freni ve arkasında kalan kısımlar değiştiriliyor komple orta konsolu v.s değiştirmeye gerek yok, yapanlar var TR'de. Link, video v.s bulursam eklerim.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Maliyetinide hesaplamak lazım, onun yerine servisten orjinal kolçak için fiyat alınabilir. Fiesta için serviste orjinal kolçsk taktırmıştım 7 yıl kullandım sıkıntı çıkmadı. Yspılscak değişim işi zor görünüyor. 

Yorum bağlantısı
Emrullah Sahın
Tamer Topaç yazdı:

Bunun gibi birkaç video var.

Burda taktıkları konsol titanyumun değil hangi konsolu taktılar acaba. El frenini hiç değiştirmediler. Focus 3.5 olma ihtimali var mı acaba. 

Metin Uzunoğlu yazdı:

Maliyetinide hesaplamak lazım, onun yerine servisten orjinal kolçak için fiyat alınabilir. Fiesta için serviste orjinal kolçsk taktırmıştım 7 yıl kullandım sıkıntı çıkmadı. Yspılscak değişim işi zor görünüyor. 

Servis trend paket için kolçak takımı yapıyorsa servisine yaptırmak daha mantıklı olur nerden sorabilirim yapıp yapmadıklarını

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Emrullah Sahın yazdı:

Burda taktıkları konsol titanyumun değil hangi konsolu taktılar acaba. El frenini hiç değiştirmediler. Focus 3.5 olma ihtimali var mı acaba. 

Örnek video attım. Araştırabilinmesi için. Serviste orjinal var ise, pek bulaşmayın bu işe.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Sahın
Tamer Topaç yazdı:

Örnek video attım. Araştırabilinmesi için. Serviste orjinal var ise, pek bulaşmayın bu işe.

O video baya işime yaradı oradaki kullanılan konsolu bulursam onu almaya çalışırım ama servisine sormakta fayda var sorunca buraya yazarım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaan Buğrahan

Bende şunu merak ediyorum açıkçası ; Focus 2.5 kasa Trend pakete Titanium orta konsol kol dayama olur mu acaba ? Değişen ya da bilgisi olan var mıdır ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Kaan Buğrahan yazdı:

Focus 2.5 kasa Trend pakete Titanium orta konsol kol dayama olur mu acaba ?

focus 2 ye bile focus 2.5 takılır, alttaki bağlantı metal yapısı aynı

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Sahın

Ankaradan kolçak ve yan kapakları buldum kargolattım. El freni bulmam gerekiyor ama 2 parça eksiğim var bu 2 parçayı servisten bulabilir miyim. Nerden bulabilirim.

0857b03d-23d3-4c98-a6e1-14bf60e79bda.jpeg

9096bb9a-09dd-482f-a6a2-d9218f162da4.jpeg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...