İçeriğe Yönlendir

2020 C3 16.5cm Hoparlör

Ramazan Alptekin

Recommended Posts

Ramazan Alptekin

Selamün aleyküm. Başlıktaki araçta Alpine swe815 var yeterli benim için bass yalnız ses az kaldı bu seferde. Sadece ön kapılar için hoparlör ve amfi var aklımda. Alpineden başka takmamayı düşünüyorum. Üst segment ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

kapılara ne takarsanız takın, hoparlörden daha önemlisi vardır, montaj yapılma şekli, yani braket.kasnak, aşağıdaki videodaki parça. kapınıza uygun olanı bulun öncelikle

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Alptekin
Çağlar Bayur yazdı:

kapılara ne takarsanız takın, hoparlörden daha önemlisi vardır, montaj yapılma şekli, yani braket.kasnak, aşağıdaki videodaki parça. kapınıza uygun olanı bulun öncelikle

Ankara'da varmı abi bu elemanlar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

online satış sitelerinde bulunabilir , amaç  hoparlörün arka tarafı ile ön tarafını tam olarak birbirinden ayrımak

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ses az kaldıysa sadece hoparlör değiştirmeniz amfi olmadan pek işe yaramayacaktır bence. subwoofer gain ayarını kısın 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ramazan Alptekin yazdı:

Selamün aleyküm. Başlıktaki araçta Alpine swe815 var yeterli benim için bass yalnız ses az kaldı bu seferde. Sadece ön kapılar için hoparlör ve amfi var aklımda. Alpineden başka takmamayı düşünüyorum. Üst segment ne önerirsiniz?

infinity cx6500 nasıl olur?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...