İçeriğe Yönlendir

1.6 FSI Motorlu Passat Alınır mı?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

mutlaka, ben kendi fikrimi yazdım sadece. ben nissan juke vs de, kronik birşey duymadım eski bir nissancı olarak.

zamanında bi maserati vardı, pertten toplanmıştı, sonraki sahibini hep merak etmişimdir :rofl: oluyor öyle şeyler

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mahmut Yıldız yazdı:

Alırken konu açtığın için sonrasında da açarsın diye

Konusu olmaz, araba bana uzak bir yeğenimde olucak. İki resim çeker korum sadece.

İnan Çınar yazdı:

Kurtulmaktan kasıt ne gibi olumsuz tarafları var?

106 binde ilk aldıktan 15 gün sonra 2020 yılında 35 bin tl şanzıman revizyonu gerekti. şimdide direksiyon kutusu sıkıntılı imiş. Benle paylaşmadığı başka sorularıda var sanırım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

b6 yerine b5.5 passatı tercih ederdim ben olsam çünkü bu jenerasyonun her anlamda üretim kalitesi döşeme kalitesi parça ve platik kalitesi kötü.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Doğan Arşiray yazdı:

b6 yerine b5.5 passatı tercih ederdim ben olsam çünkü bu jenerasyonun her anlamda üretim kalitesi döşeme kalitesi parça ve platik kalitesi kötü.

O kadar da değil. Ben 9 sene kullandım. Evet eskisi daha kaliteli idi ama parça bulunurluğu vs bence sorun yaratır artık. Klasik olarak kullanmak gerekir 5.5 aracı. Vaktiyle executive diye serisi çıkmıştı son senesi. alasım vardı 1.6 motorlu . keşke alabileymişim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

b6 alınacaksa 2.0 dizel dsg alınır 

Yorum bağlantısı
Mertol Kip

Yeğeniniz kaç yaşında ki emekli amca arabası bakıyor? O paralara V40 volvolar falan var onlara bakın. 1.6 focus dizel motorlu ve şanzımanlı. Parça bol usta bol. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Kombi tık dese gitti yine 3 sayfa emek :D

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
İlkay Başaran yazdı:

Kombi tık dese gitti yine 3 sayfa emek :D

Yeğen merkezi sistemde oturuyormuş :crazy:

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ersen Tapan yazdı:

Yeğen merkezi sistemde oturuyormuş :crazy:

pay ölçer bozulursa :tongue:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...