İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat Tavsiyesi

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Şarj sorununa çözüm huawei saat, o da tercih meselesi.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mahmut Yıldız yazdı:

Hayırlı satışlar.

Önerdiğiniz bir modeli var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Emre Şimşek yazdı:

-----

Hayırlı satışlar 

GT3 pro güzel, ben daha güncel (yazılım ve sensör) diye gt 4 aldım. Pili 8-10 gün gidiyor. Nabız, o2 seviyesi vs hep açık. AOD aktif.

Fiyatına göre watch 4 pro hatta watch ultimate alınabilir. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

-----

Hayırlı satışlar 

Klasik saat seviyorsanız kesinlikle Huawei GT3 Pro titanium öneririm. Ben GT2 Pro kullanıyorum 4 yıla yakın oldu sanırım acayip memnunum. Bu kadar süre geçmesine rağmen şarjı hala 14 güne yakın gidiyor. Ara yüz alternatifleri çok çok fazla. Çok acayip özellikleri var :) Mesela gece uyku takibi yaparken çıkardığınız sesleri kaydediyor. Sabah dinliyorsunuz horladınız mı sayıkladınız mı vs diye. 

İlk aldığımda Huawei tefonumla birlikte kullanıyordum mükemmel uyumu vardı. Şu an Samsung ile kullanıyorum çok sıkıntı yok ama diğeri kadar değil. 

tarihinde Cem Dilmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

GT3 Pro titanium a bir oyda benden. Kullanıyorum. Telefon cepte iken saatten konuşmak çok pratik geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mahmut Yıldız yazdı:

Hayırlı satışlar.

atraksiyonlar lazım değilse, huawei fit modelleri tam bu işe göre. ben spor için aldım. gayet kaliteli. ucuz da.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Cem Dilmen yazdı:

Klasik saat seviyorsanız kesinlikle Huawei GT3 Pro titanium öneririm. Ben GT2 Pro kullanıyorum 4 yıla yakın oldu sanırım acayip memnunum. Bu kadar süre geçmesine rağmen şarjı hala 14 güne yakın gidiyor. Ara yüz alternatifleri çok çok fazla. Çok acayip özellikleri var :) Mesela gece uyku takibi yaparken çıkardığınız sesleri kaydediyor. Sabah dinliyorsunuz horladınız mı sayıkladınız mı vs diye. 

İlk aldığımda Huawei tefonumla birlikte kullanıyordum mükemmel uyumu vardı. Şu an Samsung ile kullanıyorum çok sıkıntı yok ama diğeri kadar değil. 

Iphone ile uyumu nasıldır acaba?

Benim uyku takibini hanım "dün gece çok fena horladın" şeklinde yapıyor sağolsun :)

Bu arada bir sitede 5200₺ gibi bir şeydi az önce. Sonraki en yakın fiyat 9-10 bindi galiba. Alıcı gözle bir bakayım indirimliyse çökeyim diyorum.

Linki burada

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çok iyi fiyat. Huawei sitesinde de kampanya var kupon vs bakabilirsin.

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez

xioami watch 4 yeni çıktı aşırı memnunum

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

GT3 pro safir cam ile çok iyi. Ekg de çekebiliyor.

Benim amacım gece o2 seviyesi takibi yapmaktı, bu sebeple truseen 5,5 ve trusleep 3.0 olduğu için gt4 aldım. Bir de sekizgen tasarımı ile bence daha şık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mahmut Yıldız yazdı:

GT3 pro safir cam ile çok iyi. Ekg de çekebiliyor.

Benim amacım gece o2 seviyesi takibi yapmaktı, bu sebeple truseen 5,5 ve trusleep 3.0 olduğu için gt4 aldım. Bir de sekizgen tasarımı ile bence daha şık. 

o2 seviyesi şu parmağa takıp takip ettiğimiz şeyden dimi? EKG falan.. Ne günlere geldik yaw.. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Emre Şimşek yazdı:

o2 seviyesi şu parmağa takıp takip ettiğimiz şeyden dimi? EKG falan.. Ne günlere geldik yaw.. 

EKG de çekiyor damar sertliği falan bakıyor yüzme yürüyüş vs aktivite değerlendirmesi mevcut.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Emre Şimşek yazdı:

Screenshot_2024-03-28-13-41-38-208_com.huawei.health.jpg

Screenshot_2024-03-28-13-41-12-567_com.huawei.health.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Nabız anormal ise uyarı veriyor falan oldun mu kaldın mı gibi 😅

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

İphone ile kullanan var mı hanım da apple watch istiyo eğer uyum sorunu yoksa ben de inceleyeyim:hiaa:

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Emre Şimşek yazdı:

Iphone ile uyumu nasıldır acaba?

Benim uyku takibini hanım "dün gece çok fena horladın" şeklinde yapıyor sağolsun :)

Bu arada bir sitede 5200₺ gibi bir şeydi az önce. Sonraki en yakın fiyat 9-10 bindi galiba. Alıcı gözle bir bakayım indirimliyse çökeyim diyorum.

Linki burada

Bu siteye güvenelim mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Erkam Elma yazdı:

İphone ile kullanan var mı hanım da apple watch istiyo eğer uyum sorunu yoksa ben de inceleyeyim:hiaa:

Bende watch3 pro vardı. Calendar uymadı bana bu forumdan bi arkadaşa sattım. Calendar dışında uyumlu ve bence apple saatten daha iyi. Şu an apple var ama bugünkü aklım olsa akıllı saat almam. Çok işe yaramıyor.

Kısaca randevunu ekranda gösteremiyordu. Harmony os.

şimdi belki çözmüşlerdir.

Yetenek olarak apple dan iyiydi çok daha.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Emre Şimşek yazdı:

Bu siteye güvenelim mi?

Siteyi bilmiyorum ama pahalı olan zaten titanyum kayışlı olan.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Mehmet Göktürk yazdı:

Bende watch3 pro vardı. Calendar uymadı bana bu forumdan bi arkadaşa sattım. Calendar dışında uyumlu ve bence apple saatten daha iyi. Şu an apple var ama bugünkü aklım olsa akıllı saat almam. Çok işe yaramıyor.

Bende huawei gt 4 var, one calender uygulamasını bilgisayarımda ve telefonumda kullanıyorum. Huawei sağlık uygulamasından hangi uygulamaların bildirimlerinin saatte görüneceğini seçebiliyorsunuz. Şu bu uygulamanın bildirimi saatte aktif, bildirim geldiğinde saatte görebiliyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Ben iphone 12 ile kullanıyorum. Sanırım huawei telefon ile kullanılırsa navigasyon ekrana gelebiliyormuş. Eksikliği ne bilmiyorum ama gayet iyi bir şekilde İphone ile kullanılıyor. Ben alalı 1 sene oldu nerdeyse. Şarj çok iyi. Ne zaman taktığımı unutuyorum. 

Benim tercih sebebim klasik saat görünümü. Uykuyu çok güzel takip ediyor. Normalde saatle uyumam. Denemek için birkaç sefer uyudum. 

Yorum bağlantısı
Serkan Özmen
Mehmet Göktürk yazdı:

Ben almıştım Mehmet Bey. Çok fazla kullanma imkanım olmadı. Şu anda çekmecede boş boş bekliyor. :) 

Ben de sizin gibiyim galiba. Bana da çok uymadı maalesef. Ama saat çok güzel, o ayrı mesele tabi :)  

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Emre Şimşek yazdı:

Bu siteye güvenelim mi?

Bende var GT3 pro var, vereyim dene istersen, bayrama kadar. :flowers:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
İsa Acar yazdı:

Bende var GT3 pro var, vereyim dene istersen, bayrama kadar. :flowers:

Oluur:) Kayışı ne renk? :exc1:

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Emre Şimşek yazdı:

Oluur:) Kayışı ne renk? :exc1:

Senin linktekinden, plastik :good1:

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ben Huawei GT4 aldım. Samsung'dan sonra bazı farklılıklar gözüme çarpmadı değil.

- Samsung'ta Whatsupp'ta mesajlaşabiliyordum. Huawei'de sadece emojiler ve hazır mesajla cevap verebiliyorum.

- Samsung'ta telefonda çalan medya ne olursa olsun (video, müzik vb) saatten kumanda edebiliyordum. Huawei'de daha onu beceremedim.

- Samsung uyku analizi konusunda çok iyiydi. Huawei sahura kalktığımı yeni farketmeye başladı :D

- Yürüyüşe başladıktan 3-5 dakika sonra Samsung egzersiz olarak kayıt başlatır ve haritada yolu gps ile işaretlemeye başlardı. Huawei'de sadece 5 dakika sonra egzersiz algılıyor.

Şimdilik fark ettiklerim bunlar. Ama en büyük artısı şarjı oldu kesinlikle. Şarj 10 gün civarında gidiyor.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...