İçeriğe Yönlendir

Şarjlı El Aletleri..

Metin Mankal

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:

Yorumlara baktım söküyor diyen var.

sökemeyen yorum yazamıyor iade edince

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Assur markayı benim tornacım tarım aletlerini söküp takmak için kullanıyor.

Traktörün arkasına bağladığımız makinenin bıçaklarını bu makine ile sıktık, 200 dönüm yer sürdüm gevşeme vs yapmadı. Bence iyi makine umarım uzun ömürlü olur.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Koçtaşta euber ürünleri mevcut. Alman üretimi gayet güzel ve F/P ürünleri var.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Köyde kent de amatör olarak çok iş görür.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)
Arif Aykın yazdı:

Koçtaşta euber ürünleri mevcut. Alman üretimi gayet güzel ve F/P ürünleri var.

Erbauer olabilir mi, bende şarjlı tilki kuyruğu var. Çok başarılı. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Erhan Doruk yazdı:

Erbauer olabilir mi, bende şarjlı tilki kuyruğu var. Çok başarılı. 

Doğrudur erbauer, klavye azizliği diyelim kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Ürün geldi arkadaşlar.6 günde elime ulaştı..Maraş için oldukça hızlı bir alışveriş.Güzel paketlenmiş sağlam ve eksiksizdi..Beklentimin üzerinde çıktı doğrusu..Testereyi henüz kurup kullanmadım..Ama vidalama aleti çok iyi.Mandreni elle tutamıyosunuz.Oldukça güçlü.Ayrıca mandrenin metal olmasıda güzel..Budama makası da pahalı markalarla yarışamaz belki ama gayet iş görüyor.Üç cm e kadar yaş dalı tek seferde alıyor ,kuru dalda biraz zorlanıyor.iki-üç basmada kesiyor .Dewalt ,einhell tek seferde hallediyor o işi..Ama sadece bir budama makasının fiyatı bu setin üç-dört katı.Testerenin pompalı yağlama sistemi olması çok iyi..60 tane vidalama ucu var.Kaliteli olduklarını pek sanmıyorum ama epey çok..Çanta öyle dandik bir şey değil..Oldukça sağlam ve büyük..Tarttım tam yedi kilo içindekilerle.Bataryalar biraz hafif geldi..Sanırım üç pil vardır içinde..Çok yoğun kullanılmayacağı için iş görür.Kısaca amatör kullanıcı için oldukça yeterli..Uzun kullanımdan sonra ne olur görecez bakalım..

5d6f4f75-e117-4619-b4d6-e49c355a572c.jpg

d0be1f17-6db8-4604-811d-8c72c0dd1353.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Metin Akbal yazdı:

Yorumlara baktım söküyor diyen var.

Geçenlerde bir lastikçi Bosch marka (hatta gövdesi ikiye ayrılmıştı) Citroen Jumper in lastiklerini söktü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Üstünde 58V yazan ama aslında 5 pil alabilecek lion pilli bir cihazın kaliteli olma şansı yok :)

muhtemelen 3 pil ile 12 volt bir sistemdir. Güçlü cihazlar 20 V ve yaklaşık 600 W civarı oluyor, yani 30 A. Bu cihaz 200-300 W civarıdır ve tanı pil kapasitesi 1 Ah in altında muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Arkadaşlar ben zaten ürüne kaliteli  demedim. Reklamını filanda yapmıyorum. Kimseyi yanlış yönlendirmekte istemem..Sadece alırken beklentimi çok düşük tuttum..Ve beklediğimin üzerinde çıktı..Hepsi bu...

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sonuç, iş görüyor mu evet. Bitti gitti 👍🏻

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Dün cuma namazı çıkışında satıyorlardı bijon sökmeyi elimle tutunca durdu, 58v yazıyordu pilini çıkardım evdeki 18v bosch süpürgenin pilinden hafifti bunun içi boş deyince satıcı olurmu abi dedi. Üstlerinde dewalt ve makita yazıyordu. 

Biraz kullanın deneyimlerinize göre almayı düşündüğüm bir alet seti.

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Üstünde 58V 

Metin Mankal yazdı:

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...