İçeriğe Yönlendir

Togg’ a Rakip Geldi!

Tamer Olcay Çiçek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Ümit Türk yazdı:

2500 lere af var mı ? 

2500 de olur :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık
İlkay Başaran yazdı:

Bunların 3 5 saniyede 100 e çıkan versiyonlarını herkesin alamaması, kullanamaması lazım. Aceminin elinde tüfekten farksız. Düşünsenize gazı freni karıştıracak adamın altında.

Hatta bunu da otomatik herhangi bir arabayı da.

Alacağımdan değil de elektrikli kullanmamış olmayayım diye test sürüşü randevusu aldım, model belirlemişler, şu modelleri en az 1 yıllık ehliyet, şu modelleri en az 7 yıllık ehliyeti olmayan test ettirmiyoruz demişler. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Param olsa da ben de alsam :S 

w222 S tabi...

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Cem Işık yazdı:

Alacağımdan değil de elektrikli kullanmamış olmayayım diye test sürüşü randevusu aldım, model belirlemişler, şu modelleri en az 1 yıllık ehliyet, şu modelleri en az 7 yıllık ehliyeti olmayan test ettirmiyoruz demişler. 

Abim bu niyetle gitti almaya karar verdi :) 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

benzin ve dizel nereye kadar gider ise kullanacağım , piyasadan tamamen silinmedikçe akülü araba bana göre değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

1  ay önce falan olsaydı bi düşünürdük . Mtv si ne kadar ki ?

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Kemal Korkmaz yazdı:

1  ay önce falan olsaydı bi düşünürdük . Mtv si ne kadar ki ?

10.000

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Murat Öngür yazdı:

benzin ve dizel nereye kadar gider ise kullanacağım , piyasadan tamamen silinmedikçe akülü araba bana göre değil

yakıt motorlu bir uzun yol arabası yanına ikinci araba olarak çok uygun elektrikli araçlar. bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Özmen

Konu ile ilgisi olduğunu düşündüğüm, BYD Seal U Dm-i hakkında ne düşünürsünüz? Hibrit olan modeller ülkemiz için daha uygun bence.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Serkan Özmen yazdı:

Konu ile ilgisi olduğunu düşündüğüm, BYD Seal U Dm-i hakkında ne düşünürsünüz? Hibrit olan modeller ülkemiz için daha uygun bence.

onun da başlığı var. Pili biter mi? Biterse gaza basınca noluyor. Gaz pedalına gaz pedalı denmesin armut densin falan diye tartışıyoruz :) 

şu an en güzel sistem plugin hibrit. bana göre sorunsuz olanı. Bazısına göre performaslı olanı. 

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Vergi avantajından dolayı ve maliyete bakılırsa alınabilir. Motorlu taşıtlar vergisi de yukarıda yazılmış zaten, daha az. Almayı düşünenler için iyi bir fırsat gibi. 2. araç olrak alınabilir fikrine katılıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Bu fiyatlarla TOGG falan umrumda olmaz :) Alır geçerdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

teslanın tipi çok kötü be reis. hele beyazı, bence çok dandik duruyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Sıfır km LR sini almak için durumum olmasına rağmen Togg u almıştık Şubatta, sırf tasarım, konforsuzluk ve içindeki koltukların kalitesizliği sebepleriyle ama bu yeni versiyonun fiyatı çok rekabetçi olmuş alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun diyelim ☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Özmen
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

onun da başlığı var. Pili biter mi? Biterse gaza basınca noluyor. Gaz pedalına gaz pedalı denmesin armut densin falan diye tartışıyoruz :) 

şu an en güzel sistem plugin hibrit. bana göre sorunsuz olanı. Bazısına göre performaslı olanı. 

Hemen konuyu incelemeye gidiyorum. Teşekkürler :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Doğan Arşiray yazdı:

teslanın tipi çok kötü be reis. hele beyazı, bence çok dandik duruyor.

atlet.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu tesla yerine byd almak daha mantıklı bence. aynı para ve çok daha güzel görünen kaliteli bir otomobil sanki.

Yorum bağlantısı
Serkan Özmen
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Tansu Bey konuyu bulamadım maalesef. Sizde linki varsa alabilir miyim? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu modelde otonom sürüş yokmuş. Tesla denince akla otonom sürüş geliyor ama. Sadece elektrikli araç olarak alır alan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Doğan Arşiray yazdı:

bu tesla yerine byd almak daha mantıklı bence. aynı para ve çok daha güzel görünen kaliteli bir otomobil sanki.

teslanın ismi var bence farkeder ikinci elde felan.  piyasa hareketlendi bu durumda. L7 bir citroen ami V2 çıksa da alabilsek. ikinci araç mikro şeyler lazım halka..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Doğan Arşiray yazdı:

yakıt motorlu bir uzun yol arabası yanına ikinci araba olarak çok uygun elektrikli araçlar. bence...

Aynı kafadayım uzun yolda rahat bir araç ve şehir içinde yaris gibi ekonomik ve küçük vir araç yeterli olur imkanı olan için. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mahmut Yıldız yazdı:

Bu modelde otonom sürüş yokmuş. Tesla denince akla otonom sürüş geliyor ama. Sadece elektrikli araç olarak alır alan. 

Hic bir modelde standart degil zaten. Opsiyon. Araci aldiktan sonra da ödeme yapilarak yazilim guncellemesi ile bu ozellik aktif edilebiliyor. Sadece amerika da otonom surus var. Otopilot da sonradan alinabiliyor. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Erdem Doğan yazdı:

Hic bir modelde standart degil zaten. Opsiyon. Araci aldiktan sonra da ödeme yapilarak yazilim guncellemesi ile bu ozellik aktif edilebiliyor. Sadece amerika da otonom surus var. Otopilot da sonradan alinabiliyor. 

1,8 milyon olan modelde olmadığını yazdım. Meşhur tabirle 1,8 milyona "full tesla" alacaklarını sanmasınlar. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Mahmut Yıldız yazdı:

1,8 milyon olan modelde olmadığını yazdım. Meşhur tabirle 1,8 milyona "full tesla" alacaklarını sanmasınlar. 

Tam dolusu olmaz normal.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Serkan Özmen yazdı:

Tansu Bey konuyu bulamadım maalesef. Sizde linki varsa alabilir miyim? Teşekkürler.

Togg iç malzeme kalitesi ve tasarım olarak model y’den daha iyi bence

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...