İçeriğe Yönlendir

Word Yardım

İbrahim Aslıoğlu

Recommended Posts

İbrahim Aslıoğlu

Arkadaşlar merhaba, word da ödev hazırlıyorum ama, bir türlü şekli ödev formatına uyduramıyorum. ilk 8 sayfa geniş, sonrakiler dar oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

WhatsApp Image 2024-05-05 at 18.27.52.jpeg

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Tüm sayfaları fare ile işaretleyip (CTRL+A) sayfa düzeninden yatay veya dikey yapsanız 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ne ödevi bu belki hoca 8 sayfayı aşmayın diye şablon hazırlamıştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu
(düzenlendi)

Evren, tüm sayfaları seçince kapak falan da kayıyor. Ama dediğiniz gibi yaptım. Kapağı tekrar yapacam. 

Mehmet Göktürk yazdı:

ne ödevi bu belki hoca 8 sayfayı aşmayın diye şablon hazırlamıştır.

Bitirme projesi hocam, şablonu daha önce hazırlayan arkadaşlardan aldım. Üniversitenin tez yazım kılavuzu var ama pdf. pdf yi de worda çevirince eksiklikler çıkıyor. Yarın nöbetçiyim. Kurumdaki bilgisayarımda ofice 2019 var. Akşam orda deneyeceğim bi.

vallahi hocam ben kasıyorum sanki, ocak ayında onaylanan bitirme projelerinde kimse tez yazım kılavuzundaki kenar boşluk ölçülerine uymamışlar

iki kişinin projelerine bakıyorum da şimdi

onlar gibi bi deneyeyim olmazsa tekrar denerim.

tarihinde İbrahim Aslıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu
(düzenlendi)

Yatay dikey geçişinde sayfa/bölüm sonu kesmesi vardır. Onu kaldırırsanız muhtemelen düzelecek veya en azından tek format olacaktır. 

tarihinde Baha Kanberoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu
Baha Kanberoğlu yazdı:

Yatay dikey geçişinde sayfa/bölüm sonu kesmesi vardır. Onu kaldırırsanız muhtemelen düzelecek veya en azından tek format olacaktır. 

Baha Hocam, şimdilik arkadaşlar gibi tez yazım kurallarına (şekil olarak) uymadan yapıyorum. Kabul edilmezse bi kolayına bakacağım artık. Teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...