İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Su7 Fren Sorunları

Ali Darbaz

Recommended Posts

Servet Aydın

Yazılımlı ve stok focuslar  kangoo ile pistte neler yaptık hiç sorun olmadı frenlerde. Hepsi stok

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

10 kere peş peşe 180’den 50’ye sert frenlemede bir şey olmaz mı yani golf normale? 

Bu hale kesinlikle gelmez. Seramik ise zaten böyle bir şey olmaz. 

Ayrıca bu kadar yıldır takip ediyorum pistte freni bitip bodoslama bariyere giren 1-2 avel dışında görmedim. Yani araba çok absürt bir şey yapmadıysa sürücüde de sorun bardır ama burada sorun arabada gibi.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Porşe seramik fren opsiyonu  sıradan bir otomobil fiyatıydı.  

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Tamamdır. Piste stok arabalarla çıkılabilir. 

müracaat: otoclubturkiye.com 

:) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Harun Kocaçalışkan yazdı:

En azından hava yastıkları çalışıyor olumlu bence. Ayrıca fren balatası piste göre miymiş? Normal herhangi bir arabayla 180-100 arası 5 defa frenleyin bakalım ne olacak :S 

Eski Qashqai ile denemiştim bunu.. Koku gelmeye başlıyor.. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bizonla 3-4 km boyunca görece hızlı yokuş inerek durduğumda frenlerde bir gariplik hissettim. Hissizleşme gibi. Ne oluyo yahu dedim durduğumda. Parmağımı yalayıp diske dokunduracaktım.. Parmağım yapıştı resmen kızgın tava gibi olmuş.. YTD.. 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Cem Işık yazdı:

Bizonla 3-4 km boyunca görece hızlı yokuş inerek durduğumda frenlerde bir gariplik hissettim. Hissizleşme gibi. Ne oluyo yahu dedim durduğumda. Parmağımı yalayıp diske dokunduracaktım.. Parmağım yapıştı resmen kızgın tava gibi olmuş.. YTD.. 

balata kalitesi çok önemli ucuz diye aşırı sert mga balata takmıştım her frende disk yüzeyini ayağımda hissediyordum 

aşırı sert olduğu için disker ısıdan yamuldu

disk tornalandı balatalar bosch ile değişti pamuk gibi oldu dünya varmış

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ali Gülmez yazdı:

balata kalitesi çok önemli ucuz diye aşırı sert mga balata takmıştım her frende disk yüzeyini ayağımda hissediyordum 

aşırı sert olduğu için disker ısıdan yamuldu

disk tornalandı balatalar bosch ile değişti pamuk gibi oldu dünya varmış

Ben de farklı marka bulamadığımdan zorunlu kalıp MGA taktırdım ama ses yapıyor. Sesinden dolayı değiştirmek istiyorum, ilk fırsatta değişeceğim.. 

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Cem Işık yazdı:

Ben de farklı marka bulamadığımdan zorunlu kalıp MGA taktırdım ama ses yapıyor. Sesinden dolayı değiştirmek istiyorum, ilk fırsatta değişeceğim.. 

değiştir abi mga hayatımda yaptığım en büyük hata gerçekten bu kadar kalitesiz ve sert bir balata görmedim

fren mesafesi kısa ama  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ersen Tapan yazdı:

Bu kango da esp varmıydı ?

Allaha emanet

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ersen Tapan yazdı:

Bu kango da esp varmıydı ?

onu ben de sormuştum, şöyle ki: gece 02:00 yola dağ düşmüş bir rotadayız ki bir hafta önce baskına inip kamyon yakmışlar, uykusunun arasında nöö ne esp si yok yahu dediydi, sağlı sollu 9 mt. kar yığılmış bir yol....

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

dip gaz dedi 80’e çıktı bu :) 

virajda s2000 i aldık sonrasında.. düz yolda dedem de gider

Servet Aydın yazdı:

Yazılımlı ve stok focuslar  kangoo ile pistte neler yaptık hiç sorun olmadı frenlerde. Hepsi stok

şoför...

Cem Işık yazdı:

Parmağımı yalayıp diske dokunduracaktım.

:mangal: soslu kanat gibi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...