İçeriğe Yönlendir

En Ucuz Otomatik Araba Önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar.

Barış Canbazoğlu

Recommended Posts

Barış Canbazoğlu

En ucuz otomatik araba önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Sıfır mı ikinci el mi? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

bütçe ne kadar 400-450 binlerdeyse 2010-2011 aveo tavsiye edebilirim motorunu iyi kontrol ettirip aldıktan sonra şanzıman tarafında sıkıntınız olmaz. hemde yüksek modelli olur nispeten.

Yorum bağlantısı
Görkem Küçükyılmaz
Alptuğ Özcan yazdı:

Ahh makyajlı kasası olsaymış talip olabilirdim belki. 

İçi de tertemizmiş yıpranmamış maşallah :nazar:

Hayırlı satışlar

Evet ben de alacağım zaman 2001 üstü makyajlı kasasını çok aramıştım ama ilk sahibinden bulunca tav olmuştum.  Teşekkür ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Görkem Küçükyılmaz yazdı:

İkinci el olarak algılıyorum, buyurun o zaman kendi ilanımı paylaşayım. Aracımın her şeyine kefilim, Piyasada ki en temiz Volvolar'dan biridir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2-sahibinden-tertemiz-degisensiz-s40-2.0t-otomatik-lpg-siz-1160931542/detay/

Tahmin ettiklerimiz dışında farklı bir donanım var mı ? 

Güzel arabaymış.. 

Yakıt tüketimi şehir için 12 litreyi geçer mi ? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

En ucuz denmiş. Geçen otomatik broadway görmüştüm. 250bin'di valla.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Görkem Küçükyılmaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Tahmin ettiklerimiz dışında farklı bir donanım var mı ? 

Güzel arabaymış.. 

Yakıt tüketimi şehir için 12 litreyi geçer mi ? 

Yakıt tüketimim tam 10.0 lt her gün 50 km yol yapıyorum, sabahları sakin ancak akşamları çok yoğun köprü trafiği, Defalarca hesaplandı hep 10 bandında çıkıyor.  Bayramda da 2100 km karışık tüketimim 7.8 olarak gerçekleşti. 
Donanım olarak belirttiklerime ek, Yol bilgisayarı ve otomatik kliması var, bir de motor kapalı kalsa bile bir süre daha sıcak ya da soğuk hava girişi sağlanabiliyor, Bir de belki ilginç gelebilir hem cd hem kaset çaları var.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Biraz sorunu varmış ama olsun :)

Ustalar halleder abi sanayide sıkıntısız yaparlar :D

Yorum bağlantısı
Barış Canbazoğlu
(düzenlendi)

Bütçe maks 150 bin ikinci el evet. Ben Suzuki Swift'leri gördüm onlar nasıl arkadaşlar? 

tarihinde Barış Canbazoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

manuel karbüratörlü birşeyler bakın derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

öğrencimde 323 mazda var oldukça memnun parça sorunum yok diyor istanbulda isen diyor. pek inanmadım ama. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Barış Canbazoğlu yazdı:

Bütçe maks 150 bin ikinci el evet. Ben Suzuki Swift'leri gördüm onlar nasıl arkadaşlar? 

Babam 1992 model 1.0 manuel kullanıyor. Hidrolik iticileri oem olanlar yaklaşık 25bin tl. Kore malı olanlar ve vitara için olanlar uyuyor lakin ara sıra ses ve sarsıntı yapıyor. 3 silindirin genel vibrasyonu nedeniyle. Motor takozları orjinal yok. Yan sanayi takılıyor motor kucakta çalışmaya başlıyor. Makkap ile delikler açınca kendine geliyor. Far silecek kolu bozulsa piyasada sağdan direksiyon olanlar için var. Takılıyor ağır kusurdan kalıyor araç. Şanzıman basit ancak planet balataları bulmak ülkede idealist yönetici bulmak kadar zor. Orijinal arka kapı üstü ışıklandırma ağır kusurla kalıyor yine muayenede. 

Şahsen alacak olsam; Fiesta bakarım, polo bakarım. Avrupalı yedek parçada daha geniş yelpazeye sahip

Uzak doğuda ise honda tercih ederim. Ve proton. İki aracın da parçaları var bolca.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

323 mazda

Lantis 1.8 ler tasarımda harikalar mesela

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

Lantis 1.8 ler tasarımda harikalar mesela

Dünya' nın ilk 5 kapılı spor arabası diye lanse edilmişti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tamer Topaç yazdı:

Dünya' nın ilk 5 kapılı spor arabası diye lanse edilmişti. 

güzel lansmanmış, doğrudur

Yorum bağlantısı
Barış Canbazoğlu
Servet Aydın yazdı:

Babam 1992 model 1.0 manuel kullanıyor. Hidrolik iticileri oem olanlar yaklaşık 25bin tl. Kore malı olanlar ve vitara için olanlar uyuyor lakin ara sıra ses ve sarsıntı yapıyor. 3 silindirin genel vibrasyonu nedeniyle. Motor takozları orjinal yok. Yan sanayi takılıyor motor kucakta çalışmaya başlıyor. Makkap ile delikler açınca kendine geliyor. Far silecek kolu bozulsa piyasada sağdan direksiyon olanlar için var. Takılıyor ağır kusurdan kalıyor araç. Şanzıman basit ancak planet balataları bulmak ülkede idealist yönetici bulmak kadar zor. Orijinal arka kapı üstü ışıklandırma ağır kusurla kalıyor yine muayenede. 

Şahsen alacak olsam; Fiesta bakarım, polo bakarım. Avrupalı yedek parçada daha geniş yelpazeye sahip

Uzak doğuda ise honda tercih ederim. Ve proton. İki aracın da parçaları var bolca.

Değerli bilgiler için teşekkür ediyorum

Mehmet Göktürk yazdı:

öğrencimde 323 mazda var oldukça memnun parça sorunum yok diyor istanbulda isen diyor. pek inanmadım ama. 

Hocam ben de öğrenciyim işte araba arıyoruz bakalım bütçeye göre güzel bir araba çıkacak mı

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Olay ucuz olmasıysa kesinlikle manuel olmalı. Hele kullanacak olan gençse. 

Mehmet Göktürk yazdı:

20 sene önce de parça sorunu vardı onların şu an olmaması biraz zor gibi. 😄

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Proton iyi seçenek. Altyapı mitsubishi zaten ve acaip dayanıklı bir araba.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...