İçeriğe Yönlendir

2008 Fiesta için Hangi Antifriz Olmalıdır

özgür çetinkaya

Recommended Posts

özgür çetinkaya

Merhaba,

2008 fiesta için hangi renk antifriz olmalı? Benim gibi bilmeyenler için renk farklılıkları ne kadar önemli bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Merhaba, rengin hiçbir önemi yoktur. 

Önemli olan aracınızın kitapçığında yazan sertifika koduna sahip ve bilindik marka olmasıdır. 

Sanayideki ustayı değil kitapçığı baz alın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Bugüne kadar aldığım fiestalarda hep kırmızı organik antifriz vardı. 

Ford wss-m97b44-d onay kodlu herhangi bir markanın antifrizini kullanabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Celal Aydın yazdı:

Ford wss-m97b44-d onay kodlu herhangi bir markanın antifrizini kullanabilirsiniz.

ben mavi koymuştum hiç dikkat etmedim. Eve gidince o dediğiniz koda bakayım. Antifiriz çok önemli değil diye önüme geleni almıştım. Olmadı bir ara kırmızı ile komple değiştirelim

Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren
özgür çetinkaya yazdı:

ben mavi koymuştum hiç dikkat etmedim. Eve gidince o dediğiniz koda bakayım. Antifiriz çok önemli değil diye önüme geleni almıştım. Olmadı bir ara kırmızı ile komple değiştirelim

Değiştirmenize gerek yok.Ani değişiklik hortumlara zarar verebilir.Hortum patlatırsınız.Böyle devam edin Değişim vakti halledersiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
özgür çetinkaya
Celal Aydın yazdı:

Hocam kutu üzerine baktık hiç bir ibare yok 

Ne yapmak daha doğru olur 

20240511_133111.jpg

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
özgür çetinkaya yazdı:

Hocam kutu üzerine baktık hiç bir ibare yok 

Ne yapmak daha doğru olur 

20240511_133111.jpg

Aracınız için uygun değil, mutlaka değiştirin. Bilindik markalardan doğru onayı olanlardan alın. 

Blokta aşınma gibi gerçekten ciddi problemlere sebep verebilecek bir konu. 300-400 liralık maliyet kesinlikle yanında sıfır kalır. 

3 litre antifriz 3 litre de saf su alırsanız tüm sistemi yenilersiniz. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Opet petrol istasyonlarında kırmızı antifiriz var, opet marka, onlardan alabilirsiniz 3lt, iki çeşit var pahalı olanı alın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

renk ayırt edici olsa da, marketten alınma petrol istasyonundan alınma ürünleri kullanmayın, kitapçığa online bilgiye ulaşığ o vasiıftaki marka antfirizi alın, herşeyde olduğundan çok sahte antifirz antifirzler dolu bizde

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Çağlar Bayur yazdı:

renk ayırt edici olsa da, marketten alınma petrol istasyonundan alınma ürünleri kullanmayın, kitapçığa online bilgiye ulaşığ o vasiıftaki marka antfirizi alın, herşeyde olduğundan çok sahte antifirz antifirzler dolu bizde

Çağlar Abi nereden alalım antifrizi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Yanar yazdı:

Çağlar Abi nereden alalım antifrizi.

şahsen hayatımda hiç almadım, ben arabayı ustaya veririm listeyi cama bırakırım, hazır olunca çağırırlar,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...