İçeriğe Yönlendir

Yakıt tasarruf kitleri

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Yavuz Serhat Karanaz

artık bi karara bağlasak bu tasarruf kitini taktıralımmı taktırmayalımmı bu fazla yakıt beni yanlış karar aldırmasından çekindiğim için bilgili ustalarımızdan cevap bekliyorum(eko66 aklıma yataıyor gibi ne dersiniz).

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Temiz yakıt kullanın, arabanız bakımlı olsun...

Gaza da biraz yavaş basın.. olay budur.. gerisi hikaye...

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

mehmet abi yavaşta basıyorum gaza yakıtında iyisini kullanıyorum ama son ölçümler 320ykr km de km 1850 de acaba diyorum kendimce motor yeni daha düşermi düşşse bile en fazla 300 yakar 250ykr düşmezki valla türkiyede benzininde mazotunda tadı kalmadı hayırlısı allahtan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yavuz Bey hangi ildesiniz.. Araba kaç model kaç binde...

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

mehmet abi ankarada yaşıyorum arabam 2008 model 1900km de benzinli.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Yakıt tasarruf kiti diye bir ürün yoktur ve olmayacaktırda,hepsi hikayedir.Üreticiler motorları nasıl tasarlarsa o kadar yakar bunu azaltmanın yolu yoktur.

Motora yapacağımız chiptuning programları ile ektra güç alabiliyoruz ve normal kullanımda %1 kadar az yakabilir fakat performanslı kullanımda ise tam tersi %2 fazla yakabilir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tasarruf kitlerinin özeti:

Ben şu saniye çıksam desemki %5 tasarruf sağlayacak bişi keşfettim, ve gerçekse, 15 dakika sonra Mercedes Gmbh da aylık 100.000 euro ile işe başlamış durumda bulurdum kendimi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
mehmet abi ankarada yaşıyorum arabam 2008 model 1900km de benzinli.

10 litrelere denk geliyor söylediğin tüketim rakamları.. Anakra gibi bir ilde biraz daha düşmeli diyorum...

Ama bu zamanla alakalı değil kullanımla alakalıdır...

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

arkadaşlar focus II ghıa tdcı aracıma yakıt tasarruf cihazı eko 66 taktırmayı düşünüyorum araştırdım %30 tasarruf sağlıyormuş sizin bu konu hakkında görüşlerinizi almayı ugun gördüm bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum araçta tahribat yapmıyorlar sadece motora gele yakıt hortumunu kesip araya o cihazı takıyolarmış benim aracım istanbulda şehir içi 6.5 ile 7 litre arasında yakıyo bu cihazı taktırırsam 4.5 lt düşecek eğer doğruysa buda benim için büyük bir ekonomik kazanç demek cihazın fiyatı 600 ytl k.kartına 5 taksit yapıyorlar iki saat içinde de takıyolar görüşlerinizi bekliyorum

ayrıca araçtaki kurupları temizliyomuş motorun sesini baya bi azaltıyomuş ve motor yağının ömrünü 4 kat arttırıyomuş bu cihazı dizel focusuna taktıran arkadaşlar varsa sonuçları yazarsa seviniriz

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:kutlama:

1. Yakıt hortumunu kesmeyi tahribattan saymayan teknisyeni kutlar, bagaja C4 koyarak gezmenin yollarını bulmuş mudur?

2. Şehir içinde 4.5lt/100 km sarfiyatı sağlayacak ise tanesi 10.000 euro dan 10.000 adet siparişi nakit öderim.

3. Bunları yazıp sizi 600 ytl masraftan kurtardığım için banka hesabıma 100 ytl nin (5 taksit te olur)iki saat içinde yollanmasını rica ederim.

eko66 vs. tanımam etmem ama vaat ettiklerine verilecek cevap tarzı da bu dur.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
:kutlama:

1. Yakıt hortumunu kesmeyi tahribattan saymayan teknisyeni kutlar, bagaja C4 koyarak gezmenin yollarını bulmuş mudur?

2. Şehir içinde 4.5lt/100 km sarfiyatı sağlayacak ise tanesi 10.000 euro dan 10.000 adet siparişi nakit öderim.

3. Bunları yazıp sizi 600 ytl masraftan kurtardığım için banka hesabıma 100 ytl nin (5 taksit te olur)iki saat içinde yollanmasını rica ederim.

eko66 vs. tanımam etmem ama vaat ettiklerine verilecek cevap tarzı da bu dur.

+ 1111

Yorum bağlantısı
Ahmet Özbey

ford kullanıcısı böyle şeylere inanmaz.

konu açılmamış ve yorum yapılmamış sayıyoruz.

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

kullananların yorumlarını okudum herkes çok memnun dünyada ilk sanayi bakanlığından izinli eğe ünv denmiş okey vermiş 2 tane millet vekili eşliğinde denenmiş sonuç olumlu gooldan eko 66 diye girin sizde bi okuyun düşünceleriniz değişecekmi bakalım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Muhtelif markalarda Üni ve TSe onaylarının nasıl alındığını of the record konuşabilirim. Bu tescillerle ilgili kurşun bile döktüren olmuştu o kadarını söliim. Mercedes firması %10 tasarruf için 500.000.000 euroya yakın yatırım yapmıştır bilginize.

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

arkadaşlar ben internet aracılığı ile öğrendim google den eko 66 yazıp bide siz okuyun sertifikalarına bakın ön yargılı olmamak lazım sizin görüşlerinizde benim için çok önemli

bu arada forma bende resmimi ekledim ama göstermiyo neden acaba

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Boş hayaaal, inanmazsanız alın görün, ama paranıza yazık olacak okadar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ön yargı yok. Mesleğim ve tanıdığım müstesna abilerimiz ile çalışma hayatımızda karşılaştığımız olaylardan yola çıkıyorum. Samimi söylüyorum şehir içi 4.5 lt/100km rakamını yakalasın siparişim nettir.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ekonomik olarak olmasa bile psikolojik olarak faydası olabilir. Çok konuştuk bu ve bunun benzeri ürünleri forumda...

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

cenk bey bende 7 ay önce 2001 focus ghıa 1.6 vardı onada alıştım sizin sözettiğiniz cihazdan dediğiniz gii işe yaramadı 100 ytl boşa gitti ama bu cihaz farklı gibi geliyo bana

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hiç sanmam. Ama denemek isterseniz, buyrun.Aracınız dizel üstelik pek gerek olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

parayıda çöpe atmak istemiyorum o yüzden siz değerli ford cu arkadaşlarla paylasıyorum

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

erdem bey linklere tıklayıp bi okuyun bakalım orda açıklıyo ben pek fizikten anlamıyorum belki siz daha iyi değerlendirirsiniz

Yorum bağlantısı
Şükrü Güzelsu

cihaz molekülleri bir dizin haline koyup tam yanmasını sağlıyomuş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...