İçeriğe Yönlendir

Yakıt tasarruf kitleri

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Özgür Atar

Arkadaşlar o zaman teste devam ediyorum bakalım yeni rakamlar ne olacak...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Özgür bey büyük yazmayalım..Maliyeti ne kadar bu eko66'nın?

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
ARKADAŞLAR O ZAMAN TESTE DEVAM EDİYORUM BAKALIM YENİ RAKAMLAR NE OLACAK....

bencede Özgür bey 130 km yanıltıcı olabilir test açısından. en az 1 depo kadar bir test yaparsanız daha sağlıklı ve hata oranı minimize olmuş veriler elde ederiz..

Yorum bağlantısı
Özgür Atar

liste fiyatı 500 ytl + % 18 kdv ama ben 450 ytl ye takdırdım...

Yorum bağlantısı
Özgür Atar

arkadaşlar ben lpg ye karşıyım arabanın karakteri benzindir ve benzin kalmalıdır.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

2000 km veya 3-4 depo diyorlar(internette araştırmıştım bende) sebebi ise bu esnada subaplarda oluşan kurumlarda temizleniyormuş ardından daha tasarruf yapıyormuş ama bu sadece okuduğum(bir nevi temizleme işlemide yapıyormuş)

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
arkadaşlar ben lpg ye karşıyım arabanın karakteri benzindir ve benzin kalmalıdır.

Nasıl yani karakteri ?

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Sinan birden arttırma oktanları.. yavaş yavaş ver çoşkuyu.. :tirs:

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Bu zımbırtı nasıl yağı 50.000 km dayandırabiliyormuş,yağ zaten sağlıklı bir motorda eksilmeden 50.000 km kullanılabilir fakat 15.000 km sonra yağ özelliğini kaybediyor ve bu zımbırtının kimyasal olarak yağın özelliğini değiştirmesi mümkün değil.Sizinde hangi mantıkla bu zımbırtıları satanların söylediklerine inanmasanız bile belki bir ihtimal doğru olabilir gözüyle bakıp aracınıza taktırıp bu tür dolandırıcıların piyasada çoğalarak yurdum insanının cehaletini kullanarak sırtlarından para kazanmasına yardımcı oluşunuza anlam verebilmiş değilim.

Lütfen bu tür insanlara prim vermeyelim.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Peki önceden dizel motorun sadece kamyonlar için üretildiğini biliyor muydunuz? Şimdi dizel nerdeyse 10 arabadan 5 i :tirs: Lpg çok km yapan biri için kesin çözüm bence.

Yorum bağlantısı
Özgür Atar
sen 100 e geçmedin mi daha :tirs: Eşşeğin performansı artar belkim denesene :)

ya bide o var 100 oktan ne oluyor ya nasıl birşey o ya...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
ya bide o var 100 oktan ne oluyor ya nasıl birşey o ya...

95 98 100 oktan ferrari benzini işte 100 oktan kurşunsuz :) bizim ölü şanzumanla bişi değişmiyor tabi çok denedim :tirs:

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Ona bakılırsa LPG de hiç kurum yapmıyor..Şimdi siz benzinle pahallı bir şekilde bindiniz kurum yaptırdınız bir de.. Üstüne 500 ytl verip tasarruf yapacam diye kurum mu temizletiyorsunuz? Yahu uzun yolda 22ykr yakmışsınız..Neresi iyi bu değerin? Bugun 1.6 benzinli her araç ortalama bu değerleri yakalıyor zaten.. Günümüz şartlarında ekonomi istiyorsanız ya lpg ya da dizel..Şu an için başka çözüm görünmüyor..

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
depoya 1 çay bardağı uçak benzini koy bak neler oluyo :)

Senin granada öle hareket ediyor işte :tirs: rakı koyuyorsun demleniyor dedecim benim :)

Yorum bağlantısı
Özgür Atar
(düzenlendi)

arkadaşlar iyi geceler görüşmek üzere....

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
95 98 100 oktan ferrari benzini :tirs:

Ferrari alıp denemek lazım Sinan. belki onlarda da işe yaramıyodur direk bizim şanzumana kulp takma :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Ferrari alıp denemek lazım Sinan. belki onlarda da işe yaramıyodur direk bizim şanzumana kulp takma :)

Kendimi avutuyorum :tirs:

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

Hakan abi konu buraya uygun değil ama...

Bugün evden çıktım abi şehiriçi 9-10 km gittim, klimayı da açtım yakıt 10.5 den başladı vardığımda 10 dakika sonra 10.2 ye düştü, kısa mesafede böyle olur dimi?

bi de uzun mesafe denedim evvelki hafta sabah saat 6.00 da yollar bomboş ortalama hız 90 la gittim yakıt 8.lere düştü 75 km sonra

tüm ölçülerim max ve min bunlar ( kışın da soğuklarda 11lt /100 km den başlıyor ve 10 lt lere düşüyor 10 km sonra, tek endişem 10 güne kadar uzun yola çıkacam Hatay'a doğru (1100 km) inşallah dedikleri gibi 90 sabit hızla gidince 5-6 lt/100km lere düşerde bir depo artı çeyrek ile giderim, yoksa masraflı olacak bu tatil bana, ne dersin? (bakımları yaptırdım filtreler, tırnak ayarı falan..)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Çağlar Bayur

Palavra diyeceğim ayıp mı olacak az mı kalacak ona karar veremedim :rofl: 50-100 ytl maliyetle yakıt tüketimini gerçek %1-2 düşürecek bir cihaz-sistem keşfetsem, otomotiv üreticilerinde 50.000 Euro maaşla işe başlardım.

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

ben arabayı aldığımda vardı üzerinde (: bi işe yarıyormu bilmiyorum, benden önceki adam arabayı alır almaz takmış heralde, ben 12000 km de almıştım arabayı.

yol bilgisayarı 6.4 gösteriyor sürekli.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Eşantiyon bulmuştur, zararı yok , 2008 tdci ya takabilecek bir müşteri kitlesi olduğunu sanmazdım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...