İçeriğe Yönlendir

Beğendiğimiz navigasyon cihazları

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Engin Karadayan
Engin bey 480*320 çalıştırıyormu P110?? benim P250BC nin ekranı 480*272 üstündeki çözünürlükleri desteklemiyor.. bir de bitrate 256 nın yukarısını okutamadım.. yine de bir denemekte fayda var.. acaba bunların içindeki win core 5.0 işl. sistemiyle oynama şansımız varmı??

Siz öyle deyince şüphelendim aynı şekilde filmi tekrar formatladım.Evet bir sıkıntı olmadan çalıştırıyor bu 480*320 çözünürlükte.İşletim sistemi hakkında bir bilgim yok.forumlarda oynandığı hakkında bazı şeyler okumuştum ama benim pek bilgim yok

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

NAVİTECH P-110 GPS / Navigasyon

http://urun.gittigidiyor.com/NAVITECH-P-11...0QQidZZ19031210

bu ürün nasıldır. aynısını carefourda satıyorlar ama ücretsiz güncelleme olayı belli değil güncelleme olup olmadığını nasıl anlarız. carefourda 12 taksit yapıyorlar 256 liraya

fiyat -perfonmas oalrak iyi mi

tarihinde Mustafa T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Gürsoy

Dün çok güzel bir hediye aldım , kız arkadaşımdan :) Piranha escalade , bu kadar kolaylık sağlayacağını bilemezdim Tarabyadan kalkıp Merter deki bir avm nin otoparkına kadar soktu bizi :) Merterden Bakırköy Capacity ye nasıl gideceğimi de cihaz sayesinde öğrenmiş oldum . Tekrar rota belirlemesi bir iki saniye sürüyor . Bana çok hızlı geldi , ilk etapda 50 km hız ile giderken hız sınırını aştınız demesine kızmıştım ama onuda hallettim .

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Cihaz , güzel hoşta içindeki bayan adı Sinemdi galiba, çok emrivaki konuşuyo :lol2:

Yorum bağlantısı
Emre Özen

merhabalar..bugün fiyat araştırması yaparak sonunda navigasyon cihazı almaya karar verdik özellik açısından "piranha leon" kafamıza yatan oldu.. Size de danışmak istedim

şu linkten ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz;

tıklayın

artısı? eksisi? varsa kullanan fikirleri.... şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
İnceledim, teknik özellikleri iyi birşeye benziyor. Alınabilir.

Yalnız, elektronik alet ön camda sürekli güneş ışığı altında duracağından, bir de siyah olması güneş ışığını özellikle çekecektir ve alet haddinden fazla ısınacaktır. Yüksek ısı bozulmasını kolaylaştırır.

Bu nedenle, bence navigasyona en uygun renk beyaz.

Hatta ön tarafıda mavi tonlarında olmalı dimi :good1:

Abi ,koca koca mühendisler onun için birşey düşünmüştür heralde :)

Yorum bağlantısı
Emre Özen

teşekkürler burdan aldığım bilgilerle o fiyata alınabilicek en iyi navigasyonun leon olduğunu düşündüm ve siparişi verdim.. inşallah pişman olmam :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ali Hayırlı olsun,Emre sanada abim :rolleyes:

Dikkat edeceğiniz tek nokta güneşte kullanmadığınız zamanlarda vakkumlu ayağı çıkarın güneşte bırakmayın benimki 1 yılda çürüdü.yenisini 25 tl ye aldım. kullanmadığım zaman çıkarıyorum. onun dışında kolay kolay sorun yaşamassınız. benim gibi içini açıp kurcalamadıktan sonra :D

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Teşekkürler lokman abi .. :) Sabırsızlanıyorum ürünü alıp kurcalamak için :D ah bi elime geçirsemm :D bu vakum işini öğrendiğim iyi oldu e daha öğrenciyiz ;):D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ali ne sinem ne eda hepsini boşver 12 yaşında gözde yeğenimizin seslendirmesi var ben foruma eklemiştim onu yükle.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:) bence tasarımı lcd ekranlara benzeyen rengi piyano siyahı ürünler hoş :p kendi navigasyonum diye demiyorum navitech pc250 tasarım olarak çok şık :rolleyes:
Yorum bağlantısı
Emre Özen

Ben bu gün cihazı elime alırım ümidiyle eve gelirken :rolleyes: şimdi siteye girdim ve sipariş takibine tıkladığımda kesinlikle benden kaynaklanmayan bir sorundan dolayı sipariş iptal edilmiş durumda gözüküyor..:) neden olabilir bu ? aklım almadı :p siparişi aktifleştirebileceğim bir şey de yok müşteri hizmetleri diye makinayla konuşturuyorlar yardım edebilicek olan fikri olan var mı ?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
O ayağı merak ettim :rolleyes: 2 yıldır sadece 1 kere Ziebart yapılırken camdan çıktı benimki.Tabi bu kaliteyede bağlı,sadece tavsiyem güvenmediğiniz yerlerde boş olsada camda bırakmayın,torpido gözünde vs. diye cam kırıyorlar.Son 4 ayda 3 çalınan cihaz mecburen bize gelince el koyduk :)

Sevgiler

Bülent bey gerçi yazmıyacakmışsınız ama ben yinede resim ekledim diğer arkadaşlara bilgi amaçlı.

kırmızıyla çembere aldığım yerin cama gelen kısmında o şeffaf plastiğin geçtiği yer.

photo0012.th.jpg photo0013g.th.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hakan Yavaş

Sonunda şu navigasyon işini bende denedim. Hafta sonu kebap yemeye adanaya gittik. Adanalı olan arkaşım bile yolu şaşırınca şunu bi deneyelim diyip açık ve arkadaş bile şaşırdı bu yolları nerden biliyo diye:)

Ama benimki navigasyon cihazı deyil Nokia 5800 cep telefonu. Az biraz yavaş kalsada; ki bu yavaşlığı 20-30 sn gibi arada bekliyo çok ayrıntılı şekilde anlatıyo yolu. içine garmin 2009 haritası kurdum ve son derecede memnun kaldım...

Yorum bağlantısı
Kaan Öztürk

Ergin Bey merhaba

bende navitech P205 aldım gerçekten iyi bir cihaz ancak transmitter özelliğini açamadım..acaba focusun radyosu izin vermiyor mu diye düşündüm ancak başka radyolarda da kullanamdım. siz kullanabildiniz mi bu fonksiyonu? selamlar

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Bu cihazlardan beklentiniz sadece navigasyon ise benim 1 aydır kullandığım piranha pathfinder modelini tavsiye ederim. Cihazın fiyat/performans oranı yüksek. uyduya bağlanması yeterli derecede hızlı. ekranın küçüklüğünü zaten sibel hanım kapatıyor :nazar: dün internetten toolbox diye program yardımıyla en son harita güncellemesini de yaptım.

Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Navitech yeni nesil portatif naviler çıkarmış, işlemci ve ram'i yüksek hatta ddr mi neymiş ram'i. Ayrıca artık fm dönüştürücü de eklemişler. Yazılımsal olarakta yeni eklemeler var oyun moyun yazıyordu. Keşke bekleseymişim demiyor değilim :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bence bu navigasyon olayında en önemlisi harita arkadaşlar ben deneme maksatlı 3 değişik harita kullandım Tomtom-Başarsoft-Tele Atlas.

Sonuç.

kapsam olarak başarsoft en kapsamlısı.

Tomtomda kapsamlı ama kapı numaralarıyla hedef bulunamıyor başarsoft bu konuda yine önde :)

Göresellik olarak Tele atlas

anlamadığım bir konuda örnek ben yenibosnada oturuyorum Bayrampaşa Carrefour a rota çiziyorum otogar lefhasından giriyorum Carrefour a geçen sene üst geçit yapıldı ordan sokması lazımken ta otogar girişinden u dönüşü yaptırıyor :) Tele atlas ise üst geçitte yönlendiriyor. daha çok eksikler var. zamanla düzelir inşallah.

Tele atlasın bir görüntüsünü ekliyorum.

photo0044b.th.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...