İçeriğe Yönlendir

Hyundai İ30 Mu? Yoksa Kia Ceed Mi?

Yusuf Dilekci

Recommended Posts

Serkan Dalgıç

ben kıa'yı çok beğendim içinde yok yok.Tek kafa takılan ikinci elde degeri çok düşüyormuş.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Karar vermek güç.. Mahmut Akbulut kardeşimizde ceed pro vardı..

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

İkisinin de dış tasarımı çok hoş bence. Motorları aynı. İç tasarımda farklılıklar var. C'eed daha şekil duruyor ama cd çaların ekranı çok kötü geldi. I30'un iç dizaynı da iyi ama biraz sade gibi daha güzel bir tasarım olabilirdi diye düşünüyorum sonuçta 60 bin tl'lik bir araç.

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Hocam otomatik olacak alacağım araç.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Hocam otomatik olacak alacağım araç.

İst. şehir içi 8 lt. altına düşmüyordu.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

İst. şehir içi 8 lt. altına düşmüyordu.

Söz konusu araç için İstanbul'da gayet normal bir değer hatta belki düşük bile denebilir...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Dieseeel forever, 8lt. ler bana fenalık getiriyor, gazda olsa aynı, 4.5 lt. yi geçtimi iş bitmiştir, almaaaam :)

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Söz konusu araç için İstanbul'da gayet normal bir değer hatta belki düşük bile denebilir...

Dizel olunca psikolojik az yakması bekleniyor ya sıkıntı yaratıyor. Düz benzinli ile aynı lt. yakıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dizel olunca psikolojik az yakması bekleniyor ya sıkıntı yaratıyor. Düz benzinli ile aynı lt. yakıyor.

Ben şehir içinde 5lt. fazla yakmam mesela, i30 benzinli benle aynımı yakıyor şimdi? Beklemiyorum ben, seri kullanımda durumum bu, sakin sürüş şehir içi (İzmir) 4.5-4.7 arası yakarım mesela :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

İstanbul trafiği için 8 lt'den az değer görebilmek için trafiğe karışmadan çevreyoldan gitmek gerekir, şehir içinde benzinli 9-10 litre yi rahat görür...

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Yok yok yanlış anlaşıldım ceed dizel otomatik ile 8 Lt yakıyordum, şu anda benzinli tırt düz ile de 8 Lt yakıyorum.

İstanbul trafiği için 8 lt'den az değer görebilmek için trafiğe karışmadan çevreyoldan gitmek gerekir, şehir içinde benzinli 9-10 litre yi rahat görür...

Anadolu yakası trafik biraz daha iyi o yüzden sanırım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yok yok yanlış anlaşıldım ceed dizel otomatik ile 8 Lt yakıyordum, şu anda benzinli tırt düz ile de 8 Lt yakıyorum.

Anadolu yakası trafik biraz daha iyi o yüzden sanırım.

o zaman şanzıman tırtmış ben ne yapayım  :D

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

o zaman şanzıman tırtmış ben ne yapayım :D

Klasik otomatik naapsın garip.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Dün iş arkadaşım 0 km 57 bine beyaz i30 aldı crdi motor elite donanım, ağzına kadar dolu bir araç, fiyatı da hiç fena değil. Aklınızda bulunsun bayiler baya indirim yapıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Dieseeel forever, 8lt. ler bana fenalık getiriyor, gazda olsa aynı, 4.5 lt. yi geçtimi iş bitmiştir, almaaaam :)

Aman al üzülür yoksa fabrikası.

Sen almazsan kepenk kapatirlar alimallah.

Nerden bulucan başka markalarda 4 kapili triportör de 4,5 lt yaksin ? Cogu firma otomobil uretiyor, fiesta uretmiyor tüy siklet bağ motoru, eskisi kadar satmiyor bu cins götürgeçler.

Araba dedin mi yakacak basinca gidecek.

Yorum bağlantısı
Misafir

Araba dediğin 3. vites 6000 devirde gazı yasladığında önündekini geçebilmeli ve yaydığı sesle de "lan ne geçiyor beni" dedirtmeli :D :d

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Araba dediğin 3. vites 6000 devirde gazı yasladığında önündekini geçebilmeli ve yaydığı sesle de "lan ne geçiyor beni" dedirtmeli :D :d

aynı şeyi 3000 devirde yapan dizellede aynı şey olur merak etme  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

aynı şeyi 3000 devirde yapan dizellede aynı şey olur merak etme  :D

Ruh yok gargargar :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ruh yok gargargar :D

gar değil dorr dorr dorrr olacaktı, yeni nesil dieseel bunlar :)

ama şunda ortak noktada buluşuruz sanırım :)

tesla-model-s-sunset-628-1354200468.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

gar değil dorr dorr dorrr olacaktı, yeni nesil dieseel bunlar :)

ama şunda ortak noktada buluşuruz sanırım :)

Boşver onu Ali abi gel Cat D9 ları tokuşturalım üçgen palet. Saatte 60 litre yakıyor :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Boşver onu Ali abi gel Cat D9 ları tokuşturalım üçgen palet. Saatte 60 litre yakıyor :D

Yakar bilirim, ama ne güç var beee, dağı deviriyor, dieseeel power işte :) aynı sonucu hangi benzinlide alırsın bakiim  :D

Sen hiç D10 yada D11 gördünmü haaa :)

d11.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Yok ama Cat 950 g2 kullandım. Axoru deviriyordum bikere yüklerken levyeyi fazla itmişim :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...