İçeriğe Yönlendir

Soft Mania ( Cila Mania Evrim Geçirdi - Son Fotoğraflar Sayfa 8'de )

Misafir

Recommended Posts

olurmu abim işlerimi ayarladıktan sonra istanbul organizasyonu yapıcam hem iş hem ziyaret hem gerçek anlamda tanışmamızı gerçekleştirmiş oluruz :)

İnşallah kardeşim. :)

Yorum bağlantısı

onca uğraşıya bari rengi bişeye benzese imiş .beyaz mesela

Çok şükür pas yok boyada,rengi kendine geldi  :biggrin:

Bunlarda erdemin araçtan kendisi konuyu açacaktır ufak bi bölümü :)

Yine nokta atışı olmuş,ellerine sağlık kardeşim. :bravo:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

asflat renginde araba mı olurmuş. yapan kör olmuştur. boya dediğin tavan dahil orjimnal olacak

Yorum bağlantısı

asflat renginde araba mı olurmuş. yapan kör olmuştur. boya dediğin tavan dahil orjimnal olacak

En azından adını bir danstan almamış Tango nedir abi  :D Rengin asaleti Fırtınadan başlar,al gel makinayı mikron şaşmaz  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Oy oy, ellerinize saglik. Arac resmen bomba olmus.

Hakan abide çok yıpratmamış cliamania lakabını hakediyordu ama 45-50dk zor dayandı
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Evet, Hakan abi zaten aracina masallah cok iyi bakiyor. Onun konusuna bakinca kendi aracimdan soguyorum. :D

Siddetle kil pedi denemenizi tavsiye ediyorum. 45-50dk harcanan isi 15-20 dk ya indiriyor.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Hepsinden var kil eldiven kil diski kil takozu ama izine geldiğimden herşeyimi alamadım

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Hakan abide çok yıpratmamış cliamania lakabını hakediyordu ama 45-50dk zor dayandı

Bunca yıllık emeklerim,seni yormamak içindi zaten  :p

Evet, Hakan abi zaten aracina masallah cok iyi bakiyor. Onun konusuna bakinca kendi aracimdan soguyorum. :D

Siddetle kil pedi denemenizi tavsiye ediyorum. 45-50dk harcanan isi 15-20 dk ya indiriyor.

Gürçay,senin aracında oldukça iyi ama.özellikle rengi çok tatlı  :)

Hepsinden var kil eldiven kil diski kil takozu ama izine geldiğimden herşeyimi alamadım

Allahtan her şeyi almamışsın  :D

Yorum bağlantısı

Yolun düşerse beklerim bide ben depoya götürürüm seni benim

Merak etmiyorum dersem yalan söylemiş olurum  :biggrin: K.maraş gezisini uzatacağız bu gidişle  :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Biz daha da yakınız Buğra Mersin'ede bekleriz  :good1:  Bak tantunimiz var, mangalımız var, künefemiz var ( Hemde sizin yörenin insanlarından ) bilgin olsun yani  ;)

Yorum bağlantısı

Biz daha da yakınız Buğra Mersin'ede bekleriz  :good1:  Bak tantunimiz var, mangalımız var, künefemiz var ( Hemde sizin yörenin insanlarından ) bilgin olsun yani  ;)

Ağam,burada yanıldın işte,Buğra görev icabı orada yoksa bizim torpaklardan kendisi  :biggrin: Ama kesinlikle şanslısınız adamı boş bırakmayın,verin uygulama yapsın ha bire. :D

Maşallah güzel olmuş

Teşekkürler abi.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ağam,burada yanıldın işte,Buğra görev icabı orada yoksa bizim torpaklardan kendisi  :biggrin: Ama kesinlikle şanslısınız adamı boş bırakmayın,verin uygulama yapsın ha bire. :D

Teşekkürler abi.

Eyvallah kardeşim, biz davet edelim olmadı biz gideriz hepsi hepsi 250 Km yani  :good1:

Yorum bağlantısı

Eyvallah kardeşim, biz davet edelim olmadı biz gideriz hepsi hepsi 250 Km yani  :good1:

Ağanın eli tutulmaz demişler ağam  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Buğra benim arabaya seramik yapmadan kaçmış.  :angry:  :(  :p

Hacı senin araba naylon değilmi ? ne yapacaksın seramiği  :D

Yorum bağlantısı

Hacı senin araba naylon değilmi ? ne yapacaksın seramiği  :D

İşte laylon üzeri seramik. Biraz sağlamlaştırmak adına iyi olurdu. ;) Ama gittiiiii gitti..  :(  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...