İçeriğe Yönlendir

Soft Mania ( Cila Mania Evrim Geçirdi - Son Fotoğraflar Sayfa 8'de )

Misafir

Recommended Posts

Arkadaş parladığını nasıl gördünüz anlamıyorum, :unsure2: karanlıkta kara bir araba, hesap makinası ile çekilmiş fotolar. Acaba araç sahibi gündüz fotoğraf çekmekten korkuyor mu? :biggrin:  :fiuw:

Yorum bağlantısı

İşte laylon üzeri seramik. Biraz sağlamlaştırmak adına iyi olurdu. ;) Ama gittiiiii gitti..  :(  :D

Mantuhlu  :D

Arkadaş parladığını nasıl gördünüz anlamıyorum, :unsure2: karanlıkta kara bir araba, hesap makinası ile çekilmiş fotolar. Acaba araç sahibi gündüz fotoğraf çekmekten korkuyor mu? :biggrin:  :fiuw:

Abi neden korkalım ? Sizler gibi 16.30 paydos etsek HD video bile çekerim  :biggrin: Eve girdiğimde saat 20.00 oluyor.Haftasonu halledeceğim abi hiç merak etmeyin.

Yorum bağlantısı

Mantuhlu :D

Abi neden korkalım ? Sizler gibi 16.30 paydos etsek HD video bile çekerim [emoji3] Eve girdiğimde saat 20.00 oluyor.Haftasonu halledeceğim abi hiç merak etmeyin.

16.30'muş! Gece 01'lerde çalışırken attığımız fotolar çabuk unutulmuş!

Hem, benimle mi Bot bağladınız tabi ki çalışacaksınız. Öğlen vakti yarım düveyi yerken foto çekilebiliyor değil mi![emoji16] [emoji6]

Yorum bağlantısı

16.30'muş! Gece 01'lerde çalışırken attığımız fotolar çabuk unutulmuş!

Hem, benimle mi Bot bağladınız tabi ki çalışacaksınız. Öğlen vakti yarım düveyi yerken foto çekilebiliyor değil mi![emoji16] [emoji6]

Arada oluyor işte mesainiz. :biggrin:

Bizim botlar fermuarlı abi yandan  :D Yemek yerken ki mevzu ayrı ama,arabayı haftaiçi kullanmıyorum zaten abi  ;)

Yorum bağlantısı
Hakan Daşpınar
(düzenlendi)

Abi maşallah bu işlerden anlıyorsun benim baba otoboyacisi okadar yanında oldum pasta attım bu kil olayını hiç bir yerde denk gelmedim biz oluşan korozyonu sabunlu 0 zimpara ile temizliyip pasta cila yapardık bakalitleride bu kadar maskelemezdik pastadan sonra köpüklü sungerle bakalitleri temizlerdik sonrasi bakalit sütü motor yağı kola ne bulursam parlardı bakalitler. Aslında elin alistiysa en fazla 2saatte biter bu kadar saat ben temizlesem arabami binmeye kiyamazdim. [emoji23] [emoji2]

tarihinde Hakan Daşpınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Abi maşallah bu işlerden anlıyorsun benim baba otoboyacisi okadar yanında oldum pasta attım bu kil olayını hiç bir yerde denk gelmedim biz oluşan korozyonu sabunlu 0 zimpara ile temizliyip pasta cila yapardık bakalitleride bu kadar maskelemezdik pastadan sonra köpüklü sungerle bakalitleri temizlerdik sonrasi bakalit sütü motor yağı kola ne bulursam parlardı bakalitler. [emoji2]

Teşekkürler Hakan,haklısın ama teknoloji geliştikçe ürünlerin içeriği de değişiyor bu kili mesela diğer ekipmanları ile kullanırsan 45 dakikalık süre yarı yarıya düşüyor neredeyse,bahsettiğin uygulama belki de saatleri alıyordu.maskeleme işi de tamamen zamandan kazanma olayı,yoksa bir kağıt bant yıllardır vardır.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Biz daha da yakınız Buğra Mersin'ede bekleriz :good1: Bak tantunimiz var, mangalımız var, künefemiz var ( Hemde sizin yörenin insanlarından ) bilgin olsun yani ;)

Mangal künefe tantuni bunlar tahrik edici cümleler [emoji14] inşallah bigün ayarlar buluşuruz abi

Buğra benim arabaya seramik yapmadan kaçmış. :angry::( [emoji14]

Kaçmadım yahu :) yapacaktıkta ayarlayamadık zamanı sende biliyorsun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Mangal künefe tantuni bunlar tahrik edici cümleler [emoji14] inşallah bigün ayarlar buluşuruz abi

Kaçmadım yahu :) yapacaktıkta ayarlayamadık zamanı sende biliyorsun

Tahriklere kaptır kendini  :D

Ya Kerem'e bakma sen blörf yapıyor  :biggrin:

süper olmuş elinize sağlık...

Teşekkürler abi.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Tahrik etsin de gel diye yazdık ya  :D  :D  Şaka bir yana kardeşim ne zaman gelirseniz baştacı  :)

Yorum bağlantısı

Tahriklere kaptır kendini  :D

Ya Kerem'e bakma sen blörf yapıyor  :biggrin:

Teşekkürler abi.

Poker mi oynuyoruz burda da bödöf yapayım?  :p  :D

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Hakan abiyle zamanlamamız nokta atışı oldu kerem abi :) hem sen kebabtır künefedir teklifinde bulunmadın bak mersinden bile teklif geldi ve hakan abi milli değerimiz olan nargileden nokta atışı yaptı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hakan abiyle zamanlamamız nokta atışı oldu kerem abi :) hem sen kebabtır künefedir teklifinde bulunmadın bak mersinden bile teklif geldi ve hakan abi milli değerimiz olan nargileden nokta atışı yaptı

Başımın üzstünde kardeşim. Buralarda kebaptır künefedir neyin meşhur değil. Maalesef biz bile ağız tadı ile kebap yiyemiyoruz. :( Ben sana köfte söyliyim, kuzu tandır söyliyim, ızgara söyliyim, tahinli kaymaklı Ayrabolu dadlusu söyliyim..  ;) Ne zaman geliyon?  :fiuw:  :D

Yürü git kendi konuna  : D

Tehlikeli bir laf. :i-ih: Benim konuda sen daha aktifsin? O nolcak?  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Başımın üzstünde kardeşim. Buralarda kebaptır künefedir neyin meşhur değil. Maalesef biz bile ağız tadı ile kebap yiyemiyoruz. :( Ben sana köfte söyliyim, kuzu tandır söyliyim, ızgara söyliyim, tahinli kaymaklı Ayrabolu dadlusu söyliyim.. ;) Ne zaman geliyon? :fiuw::D

Tehlikeli bir laf. :i-ih: Benim konuda sen daha aktifsin? O nolcak? ;):D

Uçak bileti bakıyorum şu an[emoji1] [emoji1] [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Organize olmak bizim işimiz. :biggrin:

Tehlikeli bir laf. :i-ih: Benim konuda sen daha aktifsin? O nolcak?  ;)  :D

Düzeltiyorum  :biggrin:

Uçak bileti bakıyorum şu an[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Buğra,iyi düşün  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Organize olmak bizim işimiz. [emoji3]

Düzeltiyorum [emoji3]

Buğra,iyi düşün [emoji3]

İyi düşündüm [emoji1] [emoji1] ondan gidemedim
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Pişman oldun mu ? gitmediğin için [emoji14]

Dur 2-3 günde onu düşüneyim [emoji14] [emoji14]
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Çorlulu ali paşa çektiğim gizli fotoların var :seytan:

[emoji15] [emoji15] ben bile bilmiyorum gizli sonuçta [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ona göre :keyifli:

[emoji1] çok keyifliydi yahu sen bidaha çiz ben çiziğini alıyım beni oraya götür [emoji5] [emoji5]
Yorum bağlantısı

[emoji1] çok keyifliydi yahu sen bidaha çiz ben çiziğini alıyım beni oraya götür [emoji5] [emoji5]

Ayıp ettin be kardeşim,çizmeden de götürürüm  :air_kiss:

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ayıp ettin be kardeşim,çizmeden de götürürüm :air_kiss:

Hmm o zaman çizme seramik porselen atalım öyle gidelim
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...