İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Km. Göstergesi Ve Kapı Kolları Led Uygulama-1

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

Merhabalar,

Uzun bir aradan sonra durmadım kaşıntı tuttu :)

Yeşil rengin sıradanlığından kurtulmaya çalıştım. gösterge bölümü ve cam açma düğmelerindeki ledleri beyazla değiştirdim . araçta parlaklık ayarı olduğu için rahatsız etmeyen bir parlaklık yakalamış oldum.

devamı geliyor. çalışmalar yoruma açık. :)

L1dVG1.jpg

rZYlyM.jpg

7M20Qv.jpg

92vJbQ.jpg

qP9oyW.jpg

QZ1ryV.jpg

ML9nRa.jpg

L1dVj0.jpg

BDopjL.jpg

Z72bl3.jpg

ornDJX.jpg

nLY84N.jpg

vnY13A.jpg

1MjQRB.jpg

rZYlGa.jpg

7M20jL.jpg

gZj3Q0.jpg

Z72blo.jpg

lvBaAg.jpg

sıradaki kurbanlarımda bunlar. far anahtarı çok zorluk çıkartıyor. dişliler denk gelmiyor. teyp tamam sayılır. klima bölümüde tamam.konusunu bitince açıcam. 

kolay gelsin  :nargile:

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Siradakiler 8c62be70066510a55b1438b644e24eb1.jpg

Resimden oyle gozukuyor abi . parlakligi gayet yumusak oldu .

Yorum bağlantısı
Erdal Delebe

yerinde renk seçimi gayet güzel olmuş. imkan olsa rgb led koysak, her taraf istediğimiz renkte ışıl ışıl olurdu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Eline sağlık, ben ilk değiştirdiğimde ledler çok kuvvetli gelidi, akşam takıp açtığımda sellektör yimiş davşan gibi oldum, sonra üzerindeki ledlerin aynısından bulup taktım üzerlerine de hafif koyu cam filmi koydum nefis oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eline sağlık kardeşim çok güzel olmuş. :)

Kapı kollarındaki ledlere 3 tane değil de 1 tane koysan sanki daha mı güzel dururdu?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Elinize sağlık. Göstergelerdeki rakamlar, titanium kasalarda, yanı sizden sonraki makyajlı kasada beyaz zaten. Yerinde olmuş. [emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sadece kapı kollarındaki kırmızıları beğenmedim, fazlamı aydınlık olmuş ne ? Bir de yol bilgisayar ekranı beyaz ya da yakın bir ton olmalı çok sırıtmış. 

Onun dışında el emeği işçilik muazzam sonuç. ;)

Yorum bağlantısı

Eline sağlık Aydın. Bir ara babamın aracına niyetlendik bunu yapmayı ama homojen bir görüntü olmazsa kötü durur diye vazgeçmiştik.

Sonuç gayet homojen olmuş :D:bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...