İçeriğe Yönlendir

Nasıl Yol Seversiniz.

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş
40 dakika önce, Osman Bilgin yazdı:

Abi, eskiler afyon damlatırmış bebelere, gece gündüz gidersin farketmez :=)

O afyondan nerde bulabilirim. Haşhaş yedirsek oluyor

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
53 dakika önce, Fevzi Göktaş yazdı:

O afyondan nerde bulabilirim. Haşhaş yedirsek oluyor

aman, şaka yapıyorum:=)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 saat önce, Mert Gülkokan yazdı:

valla yalnzı yolculuk ederken ya da çoklu müzik daima açıktır bazı araçlarda hiç müzik dinlemeden yol yapanlar olduğunu biliyorum bu bana garip geliyor

Birde kadınların kalbine giden yollar nasıl oluyor tavsiye verirseniz ona göre davranayım :)

Polo kullanan erkekleri kızlar itici buluyormuş, akıllı ve ideal erkek Ford kullanır, aile babasıdır diye düşünüyorlarmış. Bir yerde okumuştum, hatırlamıyorum.. :D

• Beğen 5
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
22 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Polo kullanan erkekleri kızlar itici buluyormuş, akıllı ve ideal erkek Ford kullanır, aile babasıdır diye düşünüyorlarmış. Bir yerde okumuştum, hatırlamıyorum.. :D

Aile babasına örnek :)

Ford S-MAX 260 LMC Concept '2008 ile ilgili görsel sonucu

İlgili resim

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
6 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Aile babasına örnek :)

Arkasını boyadıklarına göre bir kusur saklıyorlar. Bu araba olsa olsa market arabası olur, aile babası mondeoya biner, vites değiştirmez.. ;) Viteste tespihi olur, en iyi yemek yapan lokantaları bilir, yakıtı shellden alır, mola yerinde çocuklar yemek yerken o çay içer, geri kalan yolu hesaplar..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Arkasını boyadıklarına göre bir kusur saklıyorlar. Bu araba olsa olsa market arabası olur, aile babası mondeoya biner, vites değiştirmez.. ;) Viteste tespihi olur, en iyi yemek yapan lokantaları bilir, yakıtı shellden alır, mola yerinde çocuklar yemek yerken o çay içer, geri kalan yolu hesaplar..

Abi heryere gidiyoruz(4 çeker olsa yükseltme kiti takardım), dün hanım önde, bebeler arkada rahat durmuyor, bi göz kırpma süresinde baktım hanım arkada, çocukları koltuklarına iyice sabitleyip hop anında döndü yanıma, 2+1 ev gibi :D

Bu arada bizimki de otomatik(fotodaki st kasa manuel o başka).

Mert cim bunun çeyiz taşıması var, kız istemeye 2 araba gitmeyelim sizin araba 7 kişiliği var, gelinlik ufak arabalarda harap olur, sıkışmasın yengemiz, geniş iyidir, ford ise 2 kere iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
37 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

geçenlerde kendimi halam ve annemin koalisyonunun şefkatli kollarına bıraktım. Talip olduk birisine demez mi arkadaş olarak görüyorum konu uzun ama en kısa özeti bu şekilde :) 

polo bu adamı rezilde vezirde eder

Seninkiler hala bakıyor mu sana birilerini? Benimki vaz geçti :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

uzun zaman sonra ilk kez birini ciddi ciddi beğendim tamam dedim bu kız işte olursa evlenerim dedim. Dediler bu kzı hakkında ne düşünüyorsun talip olalım mı bende bu süreçte boş durmadım görüştük falan filan ama konuşma işini özel bir durumdan halama bıraktık kız demesin mi ben ona o gözle bakmadım hiç diye. Bu arada konuşma öncesi ameliyat oldu 2 gün hastanede sabahtan akşama ziyaret ettim İstanbula geldim sırf bu iş için :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
6 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

uzun zaman sonra ilk kez birini ciddi ciddi beğendim tamam dedim bu kız işte olursa evlenerim dedim. Dediler bu kzı hakkında ne düşünüyorsun talip olalım mı bende bu süreçte boş durmadım görüştük falan filan ama konuşma işini özel bir durumdan halama bıraktık kız demesin mi ben ona o gözle bakmadım hiç diye. Bu arada konuşma öncesi ameliyat oldu 2 gün hastanede sabahtan akşama ziyaret ettim İstanbula geldim sırf bu iş için :)

kız çok kibar ret etmiş:=) pes etme,  "bende arkadaşım olarak gördüm, hayat arkadaşı, zaten evlilik de böyle değil midir? arkadaşlığın sevgiye döünşmesi ile kurulan hayat arkadaşlığı en güzel evlilik olmaz mı?" vs vs.  beğendiysen bırakma.. :=)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Şimdi, Osman Bilgin yazdı:

kız çok kibar ret etmiş:=) pes etme,  "bende arkadaşım olarak gördüm, hayat arkadaşı, zaten evlilik de böyle değil midir? arkadaşlığın sevgiye döünşmesi ile kurulan hayat arkadaşlığı en güzel evlilik olmaz mı?" vs vs.  beğendiysen bırakma.. :=)

Abi bi kere red yedin mi, %99 geri dönüşü yok.

Son beğendiğim kız "ben yalnız iyiyim" dedi. Artık koşmuyorum bende kimsenin peşinden :D

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
4 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Bu videoyu çok önceden izlemiştim bende böyle şeyler olmadı tabi bu kadar :)Bizim durum hassas elim kolum bağlı kaldı yoksa yapacağımı bilirdim :)

kısmet... hayırlısı olsun.. :=) sana çevremde olan bir evlilik olayı anlatayım.. bizde kız kaçırmak adetdendir, anlaşarak kaçırılır, erkek tarafında her şey hayzır kızın gelmesi bekleniyor, x y yi kaçırama gider, y o gün ailesi ile kavga eder bir sebepten dolayı, ben vazgeçtim der, ya etme her şey hazır, şimdi vageçme mi olur vs, yok y gelmez, sonra x dönerken sağdıcı -bi z var çok iyi birisi anlaşırsınız der, x -ya olur mu tanımam etmem olur mu öle şey şu bu derken giderler z nin kapısına, sağdıç aynı şekilde x var ya çok iyi vs. z ya hiç öle şey olur mu şu bu vs derken, o gece y yerine z yi getirirler, şimdi boylarından büyük çocukları var..:=) nasip olunca bir bakmışsın olmuş.. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
18 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Abi bi kere red yedin mi, %99 geri dönüşü yok.

Son beğendiğim kız "ben yalnız iyiyim" dedi. Artık koşmuyorum bende kimsenin peşinden :D

Sani cim, kız evi naz evidir, öle hemen he demezler:=) "tavlama" adı üstünde... :=) gerçi ret var ret var, onu da ayırmak gerekir.. 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

37 yaşında evlilik yaptım,hiç aklım da yoktu. Bırakmıştım bu işleri, bir çalışanımız birini önerdi. 3 ay sonra nişan yaptık.

Kısmet oluyor artık...

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İşyerinde millet çift okeye dönüyor, umudunuzu yitirmeyin gençler :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Anlayamazlar

Offroad da dere kenarında arabasını yıkayan adam ne anlayacak. Anlayamaz tabi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Ertan Çabuk yazdı:
On 22.09.2017 at 19:50, Servet Aydın yazdı:
Anlayamazlar

Offroad da dere kenarında arabasını yıkayan adam ne anlayacak. Anlayamaz tabi

Tertemiz.. miss. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Safranbolu Amasra yolu. Yol dedigin boyle olacak :) Edirne Corlu arasinda da var boyle bir yol.ec59819021d7cbc5a6371cd1f8029f35.jpgc9d6ec21771a54f5b11d3c6e118e93cc.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Safranbolu Amasra yolu. Yol dedigin boyle olacak [emoji4] Edirne Corlu arasinda da var boyle bir yol.ec59819021d7cbc5a6371cd1f8029f35.jpgc9d6ec21771a54f5b11d3c6e118e93cc.jpg
İlk gittiğimde ağaç tünel demişlerdi. Ben de gerçekten ahşap bir tünel beklemiştim. Bu yolda semaver içmenin keyfine de vardık ama [emoji41]

Tertemiz.. miss. 
Offroad dünyası seni parmak la gösteriyor....
Kirlenmek güzeldir
Kırmak da...
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
  Viraj yok uçurum yok. neyleyim böyle yolu
Olmami. Oncesinde var. O kadar atraksiyon istersen Hopa Borcka Artvin Yusufeli Şavşat Ardahan yolunu oneririm abi belki gitmissindir :)
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Belki mi, 20 sene boyunca desek :f1:

20 sene ise sen sahil yolunun eski halini de bilirsin. Ben ilk 2010 da gittim o zaman yollar yapiliydi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bolamanı 3 saatte geçtiğimi, cankurtaranı yarım günde çıktığımı bilirim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...