İçeriğe Yönlendir

Nasıl Yol Seversiniz.

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Serkan Toker

Virajlı ve stabilize yolu ben de severim. Direksiyona karışmayacak birisi varsa olabilir, yok yavaş git yok karşıdan araba gelir diyen olursa economi mode on olur.. Tap sipid 70 km/saat... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Emmi ile yol keyiflidir tavsiye ederim. Bazıları ise esp yakmak isterken yeri öperek kaçıyor yanımdan

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Adamın arabası güçlü dağdan inişi seviyor Servet efendi. Sen niye seviyorsun inişi, sürat yapabildiğin tek yer diye mi ? :D:p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
1 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Adamın arabası güçlü dağdan inişi seviyor Servet efendi. Sen niye seviyorsun inişi, sürat yapabildiğin tek yer diye mi ? :D:p

Heçççç

Neyini seviyorsan...

Karpuzların yola dökülmesini seviyordur.

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
39 dakika önce, Erdal Aydın yazdı:

Gerede - Kargı, Kargı - Boyabat arasını severim. Bir de Şile Saklıköy sapağından sonra Ağva ya kadar. Bu yolda gözümün önüne Ken Block falan geliyor.:)

O zaman bir de Ilgaz Kastamonu arasını deneyin. 

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Aydınlatması bol , virajı bol , ormanlık yeşilliği ve manzarası bol yani çok değilse bile temiz yol olsun 25_30_50 km fazla olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Rampaların hastasıyım virajları severim amma kendim sürecem. Malüm yolculuktan sonra korkuyorum...

Yorum bağlantısı
Misafir
3 saat önce, Tolgahan Saglam yazdı:

Virajlı yollara bayılırım, Karamandan sonra Taa ki silifkeye kadar ki yollar benim olsa keşkeee :)

bide öncesi var oranın Konya ya kadar olan kısmı düp düz hatta düpdüpdüpdüz

Benim için yol farketmez araç iyiyse keyif veriyorsa yayla yoluda olsa otobanda olsa severim...ki şu an aracım gayet keyifli

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Aslında Safranbolu Bayburt arası çok güzeldi...

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

işten eve gidiş geliş yolu... istanbul in bozuk yolları...

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Asfaltı düz kendi büklüm büklüm ağaçlar arasındaki yolları severim, Balıkesir Sındırgı yolu gibi :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Adamın arabası güçlü dağdan inişi seviyor Servet efendi. Sen niye seviyorsun inişi, sürat yapabildiğin tek yer diye mi ? [emoji3]:p

Senin o gardaşım dediğin adam kangonun viraj kabiliyeti ve tap sipit özelliği sonrası arabasından soğudu
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
8 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Bozüyük - Sivrihisar yolunu tek geçerim. İp gibi yol ufuk çizgisine kadar. :koskos: Bitmiyor...

Radarlarına da dikkat etmek gerekir, ben de çok severim bu yolu, özellikle Bozüyük sonrası Eskişehir'e memleketime bağladığı için.

Unutmadan yazmam lazım, İstanbul'da Bahçeköy orman yolu da baharın ilk günlerinde bambaşkadır, doğanın kış sonrası ilk yeşili o kadar parlaktır ki gözünüzü alır, yüreğinizi ferahlatır. Açarsınız camları, hiç bitmesin istersiniz.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
  Radarlarına da dikkat etmek gerekir, ben de çok severim bu yolu, özellikle Bozüyük sonrası Eskişehir'e memleketime bağladığı için.

Unutmadan yazmam lazım, İstanbul'da Bahçeköy orman yolu da baharın ilk günlerinde bambaşkadır, doğanın kış sonrası ilk yeşili o kadar parlaktır ki gözünüzü alır, yüreğinizi ferahlatır. Açarsınız camları, hiç bitmesin istersiniz.

Her gün geçtiğim güzergah özellikle çınar ağaçlarından oluşan koridorun perspektifi mükemmeldir. Kar yağınca da bir başka güzel olur. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Eskiden çakıllı yollar vardı asfalt çakıl karışımı çakıllar asfalt ile bir olmuş gömülü şekilde ne zaman öyle yola girsem mutlu olurum hoşuma gider yol sesi :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
12 dakika önce, Osman Yücel Çetin yazdı:

Her gün geçtiğim güzergah özellikle çınar ağaçlarından oluşan koridorun perspektifi mükemmeldir. Kar yağınca da bir başka güzel olur. :)

Bahçeköy'de mi oturuyorsunuz/çalışıyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız
(düzenlendi)

Inegol-eskisehir arasi en cok zevk aldigim,bir sekilde eskisehir den bursa ya gitmeyi istememin yegane sebebi.
Bol yesillik,bol ve hizli virajlar,focus mk1 in verdigi guven,muhtesem bir karisim oluyor...

tarihinde Hasan YILDIZ tarafından düzenlendi
Imla
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Zemin asfalt olmayacak, çıtır çamurlu daha güzel, etraf açık olacak ki yoldan çıktım mı bir yerlere zarar gelme korkusu olmadan 1-2 tur atayım etrafımda :fiuw: İniş çıkışta varsa değmeyin keyfime...

Yanımda da ürkek bir şekilde kapı kolunu tutan çaktırmadan paspası delmek sureti ile sağ koltukta fren pedalına asılan ama erkekliğe yedirip ses çıkartmayan bir arkadaş olacak. Bas Bas daha bas diyen cengaverleri sevmiyorum onlar benden daha çok keyif alıyorlar :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Otoban en üç şerit gidiş üç şerit geliş olacak, fazla virazlı olmayacak. Kaymak gibi asfaltı olacak. 

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Anayoldan köylere ayrılan yollar da çok güzel gelir bana. Bahar ve yaz ayları. Meyva zamanı ise bir başka.. Bahçe sahipleri tanıdık, meyvaların tadına baka baka gitmek ayrı bir zevk. 

Dedemin 74 model 124 ünde öğrenmiştim şoförlüğü (şoförlüğü nerde ne zaman öğrendiniz ile ilgili konu açıldı mı bilmiyorum ama güzel bir konu olurmuş).90-91 yılında. Köy yollarında o zamanlar bu kadar trafik yoktu. Arkasın da römorku vardı. Meyva taşırdık Burdura.. Römorku geri geri götürmek çok zevkliydi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan
18 saat önce, Ali Alp Gökçe yazdı:

Amarsa - Cide arası yol, bir hayli virajlı. Çok severim :)

Bir Cide'li olarak bende bu yola bayılırım özellikle yeni çağdan mengen, dorukan sonrası çaycumaya kadar olan virajlı yollar  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...